загрузка...
Математика 5 клас. Урок № 65 - 21 Октября 2013
Главная » 2013 » Октябрь » 21 » Математика 5 клас. Урок № 65
16:32
Математика 5 клас. Урок № 65
 Звичайні дроби. Урок 67
 
Цілі:
-  навчально: сформувати вміння знаходити число за його дробом; 
- розвивальна: розвивати вміння логічно мислити; 
-  виховна: виховувати наполегливість, старанність. Тип уроку: засвоєння нових знань і вмінь.
 
ХІД УРОКУ
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
Учитель перевіряє готовність учнів до уроку, налаштовує їх на роботу.
II.  ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ
Залежно від рівня підготовленості учнів і наявності часу вчитель може або зібрати зошити і перевірити правильність виконання домашнього завдання, або провести самостійну роботу, в якій запропонувати учням завдання, аналогічні до тих, що були задані додому, після цього зібрати зошити і оцінити і домашнє завдання, і самостійну роботу.
Самостійна робота
Варіант 7
1. Зібрали 42 кг огірків. Засолили 5/7 усіх огірків. Скільки огірків засолили?
Корисно пригадати задачу, наведену на етапі формулювання мети і завдань попереднього уроку, і домогтися, щоб учні побачили, чим відрізняються ці задачі.
IV. ЗАСВОЄННЯ ЗНАНЬ
Як і на попередньому уроці, новий матеріал можна пояснити учням на конкретних прикладах.
Як свідчить досвід, задачі на знаходження числа за його дробом нерідко викликають в учнів утруднення. Тому другий приклад корисно розібрати колективно, дотримуючись плану, наведеного в попередньому прикладі.
Після цього доцільно розв'язати задачу, запропоновану на етапі формулювання мети і завдань уроку.
V. ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ
Залежно від рівня підготовленості учнів бажано не тільки сформувати вміння знаходити дріб від числа та число за його дробом, а й навчити учнів розрізняти задачі кожного з цих типів. Цьому сприяють запропоновані вправи.
1. Виконання усних вправ
 

Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 1121 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть