загрузка...
Матеріали для читання - 4 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 4 » Матеріали для читання
15:14
Матеріали для читання

Змія
В одному індіанському племені юнаків на зрілість випробовували самотністю. Під час випробування один із них опинився посеред квітучої долини. Оглядаючи гори, що оточували її, хлопець зупинив свій погляд на вершині, вкритій сліпучо-білим снігом.
—  Я позмагаюся з нею — сказав він собі. Він зійшов на вершину, і побачив унизу чудові краєвиди, безмежний простір. Його серце наповнилося гордістю. Раптом юнак почув дивне шелестіння. Придивився — і побачив змію, яка заговорила до нього:
—   Помираю! Тут надто холодно для мене... Візьми мене під свою сорочку та знеси в долину.
—  НіІ — сказав юнак. — Знаю я вашу породу. Ти — гримуча змія. Якщо візьму тебе, ти вкусиш мене, і я
помру.
—  Пе думай так, — відповіла змія. — Якщо допоможеш мені, не заподію тобі зла.
Юнак відмовлявся, але змія вміла переконувати. Врешті він узяв її під свою сорочку і поніс у долину. Коли вони спустилися з гори, хлопець обережно поклав змію на землю. Несподівано вона скрутилася, кинулася на нього і вкусила його в ногу.
—  Ти ж мені обіцяла! —   закричав він.
—  А ти знав, що ризикуєш, коли брав мене із собою, — сказала змія й поповзла геть.
Панцир
Жила собі Черепаха, яка постійно носила на спині важкий панцир. Панцир притискав її до землі, тому життя Черепахи не було легким. Однак коли із сусіднього лісу прибігала голодна Лисиця, Черепаха просто ховала голову під панцир і спокійно чекала. Лисиця стрибала навколо неї, пробувала панцир на зуб, намагалася перекинути, та все марно, Черепаха була в безпеці.
Минув час, і до лісу нарешті дійшов технічний прогрес. Одного ранку Черепаха вийшла з дому і побачила на дереві телевізійний екран. Иа ньому показували черепах, які літали без панцира, а диктор-дятел у захваті коментував: «Яка швидкість і легкість! Яка грація і краса! Подаруйте собі СВОБОДУ! Адже ви цього варті!*
Реклама дуже сподобалася Черепасі. «Які вони чудові! Як гарно було 6 літати у небі без панцира!» — думала вона.
День дивилася Черепаха рекламу, два, три... На четвертий день у неї з'явилося палке бажання позбутися панцира. Страшно? Так, трохи лячно, але ж в останніх новинах репортер Сова говорила, що ніби-то й Лисиця вже стала вегетаріанкою.
«Щойно я скину панцир, то стану легкою і тендітною красунею» - мріяла Черепаха. «Щойно вона скине панцир, я нарешті з'їм її!» — мріяла Лисиця, підписуючи рахунок на чергову порцію реклами про літаючих черепах.
І одного ранку Черепаха все ж таки зробила свій перший і І останній крок до «свободи».

 


Категория:
2015
| Просмотров: 280 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть