загрузка...
Матеріали та інструменти для мозаїчного торцювання - 20 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 20 » Матеріали та інструменти для мозаїчного торцювання
12:52
Матеріали та інструменти для мозаїчного торцювання
Я торцюю у рядки  «кольорові сторчаки». Розмаїто кольоровий мій  «пухнастик»  паперовий.
Мозаїчне торцювання — це створення зображень і предметів за допомогою об’ємних торцівок з паперу. Об’ємну торцівку можна умовно назвати «кольоровим сторчаком». Він являє собою шматочок м’якого паперу, стиснутий у вигляді за-глибини або конуса. Кожна така «торцівочка-стор-чак», як один мазок пензля у створенні картини, як одна петелька у в’язанні або одна намистинка в бісе-роплетінні. Торцювання — робота не складна, але копітка. Вона вимагає не тільки посидючості, але й акуратності, уваги і певної спритності.
Перш за все, у техніці торцювання виконують усілякі іграшки-прикраси. Деякі умільці використовують її в оформленні фоторамок, прикрашанні вітальних листівок та оздобленні різноманітних побутових предметів.
Матеріали та інструменти для мозаїчного торцювання
Для виконання виробів у техніці торцювання потрібен мінімальний набір матеріалів та інструментів: папір, клей, ножиці і торцювальний інструмент.
Основний інструмент торцювання — довга тонка паличка з тупим кінцем (олівець, корпус від кулько¬вої ручки, китайська паличка для їжі тощо).
У техніці торцювання зазвичай використовується гофрований папір або звичайні паперові серветки. з паперу виготовляють безпосередньо «торцівки» — елементи об’ємної аплікації. Ножиці і клей знадобляться для ви¬різування і приклеювання цих торцівок до основи майбутнього виробу.
як основу  використовують  досить різноманітні    матеріали. «Опушити» гофрованим папером  можна будь-яку поверхню, до якої цей папір приклеюється.


Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 795 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть