загрузка...
Мониторинг алгебра 10 класс - 18 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 18 » Мониторинг алгебра 10 класс
20:00
Мониторинг алгебра 10 класс

Мониторинг алгебра 10 класс 

Пропонований посібник «Алгебра. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» призначено для проведення моніторингового дослідження якості математичної підготовки учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Метою дослідження є з'ясування рівня засвоєння десятикласниками навчального матеріалу з алгебри за результатами їхнього навчання в основній школі.
Збірник містить 10 варіантів перевірочної роботи з алгебри. Кожний варіант складається з 12 тестових завдань, які різняться за формою подання та рівнем складності. Зміст усіх завдань відповідає чинній програмі з алгебри для 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
На виконання роботи передбачено 45 хвилин (без урахування часу, витраченого на організаційну підготовку).
За складністю тестові завдання розподілено за трьома рівнями:
•      І рівень - це завдання 1-6, що відповідають початковому та середньому рівням навчальних досягнень учнів, тобто завдання на безпосереднє застосування основних елементів математичних знань (означень, формул, залежностей, властивостей, правил перетворень тощо);
•      II рівень - це завдання 7-10 на застосування математичних знань у знайомих (стандартних) ситуаціях, що відповідають достатньому рівню навчальних досягнень учнів. їх виконання передбачає володіння учнями вміннями встановлювати логічні зв'язки між умовою задачі, ЇЇ вимогою та необхідними для розв'язування математичними фактами, визначати і реалізовувати логічну послідовність виконання завдання;
• ІІІ рівень - це завдання 11-12, розв'язування яких передбачає здатність учнів застосовувати набуті знання і вміння в незнайомих для них ситуаціях, виявляти варіативність мислення і раціональність у виборі способу розв'язування математичної проблеми. Завдання III рівня відповідають високому рівню навчальних досягнень учнів.
Умови завдань переписувати не потрібно. Учні правильні відповіді позначають х безпосередньо в збірнику завдань, а потім переносять їх у спеціальний бланк відповідей1, який видається кожному учневі разом із чернеткою, на якій він виконує всі необхідні обчислення, перетворення, побудови тощо.
Якщо потрібно гдз для 10 класу рекомендуємо, наприклад, гдз алгебра онлайн.
Результати виконання учнем перевірочної роботи записуються вчителем, який перевіряв роботу, до бланка відповідей цього учня.
Кожний варіант складається з 12 тестових завдань.
Перші шість завдань (1-6) кожного з варіантів - це завдання з вибором однієї правильної відповіді. До кожного завдання наведено чотири можливих варіанти відповіді, з яких тільки один є правильним. Завдання вважається виконаним правильно, якщо в бланку відповідей Ви вкажете тільки одну букву, якою позначено правильну відповідь. При цьому Вам не потрібно наводити будь-яких міркувань, що пояснюють Ваш вибір.
Поради десятикласникам щодо виконання тестових завдань
1.    Перш ніж розпочати роботу, уважно ознайомтеся з правилами виконання завдань, які наведено перед завданнями різних форм.
2.    Уважно прочитайте завдання. Відповідайте тільки після того, як Ви зрозуміли його умову і правила виконання.
3.    Умови завдання не переписуйте. Одразу приступайте до його виконання (розв'язування). Усі необхідні обчислення, перетворення, побудови виконуйте на чернетці. Виконавши завдання, позн*ачте правильну, на Вашу думку, відповідь спочатку безпосередньо в збірнику завдань, а потім перенесіть її до бланка відповідей.
4.    Виконуйте кожне завдання спокійно й уважно. Намагайтеся виконати всі тестові завдання.
5.    Якщо певне завдання виявиться для Вас незрозумілим, пропустіть його і приступайте до виконання наступного. Коли залишиться час, спробуйте повернутися до його виконання повторно.                                       ,
6.    Не забувайте перевіряти правильність одержаної відповіді.
Всеукраїнський моніторинг якості знань, умінь і навичок учнів 10-х класів проводиться метою оцінювання стану системи загальної середньої освіти та отримання об'єктивних данр стосовно рівня навчальних досягнень школярів.
Метою зазначеного заходу є виявлення навчальних досягнень учнів і з'ясування кільк< важливих освітніх питань, а саме:
-  Які знання здобули десятикласники з тих чи інших навчальних предметів, якого рівЕ сягають їхні загальнонавчальні вміння?
-  Який рівень інтересу до навчання сформовано в учнів? До яких предметів навчальнн інтерес більший, а до яких - недостатній?
-  Чи вміють учні аналізувати зміст прочитаних текстів, робити висновки, висловлюват власне ставлення до прочитаного?
-  Чи вміють знаходити нестандартне рішення в процесі розв'язування навчальних зі вдань, самостійно працювати з підручником, розв'язувати задачі, залучати додаткову інфо] мацію під час виконання проблемних завдань?
- Чи ефективно розподіляють зусилля і час, виконуючи навчальні завдання?
- І головне, чи навчилися Ваші діти застосовувати здобуті знання не лише на уроках, а у повсякденному житті?
Участь учня в моніторингу допоможе вчителеві і Вам отримати об'єктивну інформації про результати його навчання та сприятиме поліпшенню системної підготовки майбутніх ві пускників до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. З Вашим бажанням можна здійснити порівняльний аналіз навчальних досягнень учня з ві: повідними досягненнями однокласників і допомогти зорієнтуватися щодо вдосконалення п< дальшої навчальної роботи школяра.
Від того, якого рівня знань досягне Ваша дитина в школі, залежить її подальше профї сійне навчання і доросле життя. Об'єктивні результати моніторингу сприятимуть заохоченні школяра до навчання, допоможуть йому зрозуміти, що навчання - це дуже важлива і зад чуща частина цього періоду життя. Ваша зацікавленість і дружня допомога у проведенні моніторингу додадуть дитині наснаги та впевненості в собі у процесі навчальної діяльності.
 
Перейти на ответы по алгебре к мониторингу 10 класс
 
 

 


Категория:
Мониторинг
| Просмотров: 7960 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть