загрузка...
Мониторинг геометрия 10 класс - 13 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 13 » Мониторинг геометрия 10 класс
13:17
Мониторинг геометрия 10 класс

Мониторинг геометрия 10 класс

Пропонований посібник «Геометрія. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі* призначено для проведення моніторингового дослідження якості математичної підготовки учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Метою дослідження є з'ясування рівня засвоєння десятикласниками навчального матеріалу з геометрії за результатами їхнього навчання в основній школі.
Збірник містить 10 варіантів перевірочної роботи з геометрії. Кожний варіант складається з 12 тестових завдань, які різняться за формою подання та рівнем складності. Зміст усіх завдань відповідає чинній програмі з геометрії для 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
На виконання роботи передбачено 45 хвилин (без урахування часу, витраченого на організаційну підготовку).
Кожний варіант складається з 12 тестових завдань.
Перші шість завдань (1-6) - це завдання з вибором однієї правильної відповіді. До кожного завдання наведено чотири можливих варіанти відповіді, з яких тільки один є правильним. Завдання вважається виконаним правильно, якщо в бланку відповідей Ви вкажете тільки одну букву, якою позначено правильну відповідь. При цьому Вам не потрібно наводити будь-яких міркувань, що пояснюють Ваш вибір.
Правильна відповідь за кожне із завдань 1-6 оцінюється в 1 бал. Якщо вказана відповідь є неправильною або не вказано жодної, або позначено більше ніж одну відповідь, то виконання завдання оцінюється у 0 балів.
Наступні два завдання (7-8) передбачають установлення відповідності. До кожного з
трьох рядків, позначених цифрами, доберіть один відповідник, позначений буквою. У бланку
відповідей правильні відповідності позначайте так: X. Наприклад, якщо Ви вважаєте, що у
завданні 7 правильний відповідник до рядка 1 позначено буквою В, до рядка 2 - буквою Г,
І до рядка 3 - буквою А, то встановлені відповідності позначайте так, як показано на зразку.
За кожну правильно вставлену відповідність можна отримати 1 бал. Максимально можлива кількість балів за це завдання - 3.
Чотири завдання (9-12) відкритої форми з короткою відповіддю. Кожне з них вважається виконаним правильно, якщо Ви запишете тільки правильну відповідь. Завдання спочатку розв'яжіть на чернетці, а одержану відповідь впишіть у клітинку з відповідним номером завдання, відведену для цього в бланку відповідей.
Правильна відповідь за кожне із завдань 9-12 оцінюється у 2 бали. Якщо записана Вами відповідь є неправильною або завдання взагалі не зроблено, то виконання завдання оцінюється у 0 балів.
Багато складних завдань в 10 класі, тому гдз геометрія онлайн знадобиться всім.
Поради десятикласникам щодо виконання тестових завдань
1.    Перш ніж розпочати роботу, уважно ознайомтеся з правилами виконання завдань, які наведено перед завданнями різних форм.
2.    Уважно прочитайте завдання. Відповідайте тільки після того, як Ви зрозуміли його умову і правила виконання.
3.    Умови завдання не переписуйте. Одразу приступайте до Його виконання (розв'язування). Усі необхідні обчислення, перетворення, побудови виконуйте на чернетці. Виконавши завдання, позначте правильну, на Вашу думку, відповідь спочатку безпосередньо в збірнику завдань, а потім перенесіть її до бланка відповідей.
4.    Виконуйте кожне завдання спокійно й уважно. Намагайтеся виконати всі тестові завдання.
5.    Якщо певне завдання виявиться для Вас незрозумілим, пропустіть його і приступайте до виконання наступного. Коли залишиться час, спробуйте повернутися до його виконання повторно.
6.    Не забувайте перевіряти правильність одержаної відповіді.
Всеукраїнський моніторинг якості знань, умінь і навичок учнів 10-х класів проводиться з метою оцінювання стану системи загальної середньої освіти та отримання об'єктивних даних стосовно рівня навчальних досягнень школярів.
Метою зазначеного заходу є виявлення навчальних досягнень учнів і з'ясування кількох важливих освітніх питань, а саме:
-  Які знання здобули десятикласники з тих чи інших навчальних предметів, якого рівня сягають їхні загальнонавчальні вміння?
-  Який рівень інтересу до навчання сформовано в учнів? До яких предметів навчальний інтерес більший, а до яких - недостатній?
-  Чи вміють учні аналізувати зміст прочитаних текстів, робити висновки, висловлювати власне ставлення до прочитаного?
-  Чи вміють знаходити нестандартне рішення в процесі розв'язування навчальних завдань, самостійно працювати з підручником, розв'язувати задачі, залучати додаткову Інформацію під час виконання проблемних завдань?
-  Чи ефективно розподіляють зусилля і час, виконуючи навчальні завдання?
-  І головне, чи навчилися Ваші діти застосовувати здобуті знання не лише на уроках, а й у повсякденному житті?
Участь учня в моніторингу допоможе вчителеві і Вам отримати об'єктивну інформацію про результати ного навчання та сприятиме поліпшенню системної підготовки майбутніх випускників до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. За Вашим бажанням можна здійснити порівняльний аналіз навчальних досягнень учня з відповідними досягненнями однокласників і допомогти зорієнтуватися щодо вдосконалення подальшої навчальної роботи школяра.
Від того, якого рівня знань досягне Ваша дитина в школі, залежить її подальше професійне навчання і доросле життя. Об'єктивні результати моніторингу сприятимуть заохоченню школяра до навчання, допоможуть йому зрозуміти, що навчання - це дуже важлива і значуща частина цього періоду життя. Ваша зацікавленість і дружня допомога у проведенні моніторингу додадуть дитині наснаги та впевненості в собі у процесі навчальної діяльності.


Перейти на ответы по геометрии 10 кл мониторинг 

Категория:
Мониторинг
| Просмотров: 5771 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть