загрузка...
Музыкальное искусство 5 кл Масол учебник (укр.) - 26 Сентября 2013
Главная » 2013 » Сентябрь » 26 » Музыкальное искусство 5 кл Масол учебник (укр.)
18:03
Музыкальное искусство 5 кл Масол учебник (укр.)
Название: Музыкальное искусство. Учебник для 5 класса (укр.)
Авторы: Масол Л.М.
Страниц: 160
Формат: pdf 
Издательство: Сиция
Год издания: 2013
 
     Зрозуміло, що за допомогою різних музичних звучань можна розповісти набагато більше і цікавіше, ніж звуками лише одного інструмента. У своїх піснях і танцях первісна людина розповідала про небезпечне полювання, криваві сутички зі звірями. Вона висувала таємничий і страшний ліс, де співають небачені птахи, шередавала у звуках і дзюрчання струмка, і гуркіт грози...
     Як же виникали духові музичні інструменти? Випадково явзвучало від подуву вітру порожнє стебло очерету. Людина навчилася робити інструменти, звук яких утворюється від вдування повітря в трубку.
До речі, про очерет, який заспівав» складено багато казок, легенд. Яквфнемо до музичної скарбнички, щоб пригадати одну з них.
     Найдавнішим музичним інструментом в історії людства виявилася флейта. У 2009 р. німецький археолог Ніколас Конрад продемонстрував флейту з кістки, вік якої приблизно 40 тисяч років. Найважливішим елементом мови музичного мистецтва є мелодія — «душа музики». Коли ми наспівуємо без слів та без супроводу улюблений мотив, — звучить лише мелодія. Це — ценовна музична думка вокального чи інструментального твору. Також дуже важливим елементом музичної мови є еармоп , яку ми чуємо, слухаючи супровід до мелодії.
 
На этой странице учебник. ГДЗ для 5 класса по всем предметам
 
И еще учебники для 5 классов:

Категория:
учебники 5 класс
| Просмотров: 3947 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть