загрузка...
На крилах фантазії - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » На крилах фантазії
15:51
На крилах фантазії
Усі діти люблять фантазувати і мандрувати. У казках герої мандрують на килимі-літаку, на повітряній кулі. А бременські музиканти з відомої казки подорожували пішки просто по дорогах.Поміркуй, як потрібно виконувати пісню –  продумай темп, гучність, штрихи, кульмінацію.
Пригадай, на яких інструментах грали бременські музиканти. Які ще пісні звучать у цьому мультфільмі?
М/ф   «Бременські    музиканти» (фрагмент). Бременські музиканти. Бремен. Німеччина
Фантазувати люблять усі – і діти, і дорослі. Деякі музичні твори композитори називають «фантазія». С л у х а -ючи їх, ти можеш «намалювати» в своїй уяві незвичайні і небачені світи.
Р. Шуман. Фантастична п’єса. Ю. Щуровський. Фантастична п’єса з циклу «Калейдоскоп»  Р. Галинська. Блакитна гітара
Які фантастичні όбрази виникли в уяві під час сприймання музики? Поміркуй і розкажи, про що фантазує герой картини Лін Лупетті. Яку музику виконують мандрівні музиканти?
К. Канський. Мандрівні музиканти
Л. Лупетті. Мрії
Чому, на твою думку, музичні твори називають «фантазія»?
Завдяки фантазії та майстер¬ності художників, скульпторів, майстрів декоративного мистецтва створено безліч прекрасних по¬лотен, графічних, скульптурних та декоративних творів. Але є ще один дуже важливий вид людської діяльності, який охоплює проектування і зведення різноманітних будівель у містах і селах, парках і місцях для розваг. Це - архітектура, яку часто називають втіленою в камені фантазією митця. Головними ознаками архітектурних споруд є міцність, корисність і краса.
Що  фантастичного ти  бачиш у цих спорудах?  Якими об’ємними зображеннями прикрашені стіни будівель?
Людину, яка проектує архітектурні споруди, називають архітектором.
Дуже цікавим є поєднання архітектури та скульптурних зображень, які або прикрашають будівлю, або нада¬ють їй особливого, таємничого змісту.
Поміркуй і скажи, які форми є основою цих споруд. Уяви себе архітектором і зобрази архітектурну споруду –  реальну або фантастичну (кольоровий папір, картон, но-жиці, клей, гуаш).
Розкажи, які цікаві будівлі тобі зустрічалися. 

Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 628 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть