загрузка...
Немецкий язык 5 кл Горбач учебник - 20 Сентября 2013
Главная » 2013 » Сентябрь » 20 » Немецкий язык 5 кл Горбач учебник
14:53
Немецкий язык 5 кл Горбач учебник
Название: Немецкий язык. Учебник для 5 класса 
Авторы: Горбач Н.В.
Страниц: 256
Формат: pdf 
Издательство: Генеза
Год издания: 2013
 
     Промайнуло гомінке літо. Настала осінь, а з нею і шкільна пора. І ось, вже вкотре, радісно лунає шкільний дзвоник, оголошуючи початок нового навчального року. Нехай цей рік буде для вас неповторним, сповненим нових зустрічей, відкриттів і здобутків.
     У цьому навчальному році ви продовжите вивчати німецьку мову, одну з найпоширеніших мов Європи, якою розмовляють близько 100 мільйонів людей. Німецька мова — державна мова п'яти країн: Німеччини, Швейцарії, Австрії, Люксембургу та Ліхтенштейну.
     Поринаючи у світ німецької мови, ви ознайомитесь з літературою, культурою, географією, звичаями та традиціями Німеччини. Ви дізнаєтеся також багато цікавого про шкільне життя, дозвілля, захоплення та уподобання своїх ровесників.
     Герої цього підручника брат і сестра, Ганнес та Ганна, німецькі школярі, познайомлять вас зі своєю родиною, друзями, розкажуть про навчання в школі, шкільне життя та відпочинок. Цікаві навчальні діалоги, тексти і вправи, яскраві ілюстрації підручника допоможуть вам під час вивчення німецької мови. Для цього потрібні лише ваші цілеспрямовані зусилля.
Бажаємо вам успіхів та цікавих відкриттів!
нужен решебник? Жми на картинку ниже  
 

Категория:
учебники 5 класс
| Просмотров: 1981 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть