загрузка...
Основи здоров'я 2 клас. Урок 33. Як прийняти рішення - 15 Ноября 2013
Главная » 2013 » Ноябрь » 15 » Основи здоров'я 2 клас. Урок 33. Як прийняти рішення
13:55
Основи здоров'я 2 клас. Урок 33. Як прийняти рішення

Основи здоров'я 2 клас. Урок 33. Як прийняти рішення

Мета: ознайомити учнів Із різними варіантами розв'язання проблемних ситуацій і їх наслідками із впливом реклами на здоров'я; вдосконалювати навички безпечної поведінки; виховувати свідоме ставлення дітей до власного здоров'я І здоров'я оточуючих.

Хід уроку
I.      ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II.    АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ, МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
—  Відновіть деформоване слово: без ка пе пе. (Небезпека)
—  Що таке небезпека? (Небезпека — це коли людині хтось або щось загрожує.)
—  Хто може погрожувати?
—  Що може погрожувати?
—  Доповніть речення: «Ситуації бувають небезпечні і... (безпечні)?.
III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
—  Сьогодні на уроці ви дізнаєтесь про різні варіанти прийняття рішень і вплив реклами на здоров'я.
IV.   ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1.     Робота за підручником (с 106-107)
—  Коли ви були маленькими, усі рішення за вас приймали дорослі. Тепер ви вже другокласники, і вам дедалі частіше доводиться робити вибір самостійно. Розгляньте малюнок па с. 106 і розкажіть, які рішеппя приймають ваші однолітки.
—  Назвіть рішення, яке вам довелося прийняти сьогодні вранці.
—  Прочитайте поради, які допомагають прийняти зважені рішення.
—  Зважені рішення — це те, що люди роблять після обмірковування ситуації.
—  Що допомагає прийпяти правильне рішеппя (с. 107)?
—  Чому не слід повністю довіряти під час прийняття рішень побаченій або почутій рекламі? Доведіть це.
—  Реклама — ненадійний порадник. Вона може заохочувати купувати речі, які вам не потрібні, або продукти, шкідливі для здоров'я. Тому ви повинні розібратися і зрозуміти, що добре, а що — погано. А вже потім прийняти
рішення.
2.     Фізкуиьтхвилинка
V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ОТРИМАНИХ ЗНАНЬ
1.     Робота в групах
—  Розкажіть про ситуації, коли ви просили купити щось під впливом реклами. Чи можпа було обійтися без цієї покупки?
—  Мета реклами — продати товар.
2.     Читання й обговорення вірша Л. Вознкж «Сергійко і реклама»
СЕРПЙКОІ РЕКЛАМА 
Дивились чи пси ва 
Сергійка із реклами підсмажені, 
з рум'яними боками. 
Хотілось бігти і одразу купувати.
та навіть дозволу у мами не спитати. В рекламі дружно чипсами хрумтіли, хвалили, насолоджуючись їли. Із шинкою та сиром, із грибами □росили: «З'їж їх, не запитуй в мами!» Ллє СергіЙко впевнено тримався і на спокуси чипсів не піддався. Засвоїв, що навчають не реклами, а в школі та поради тата й мами.
—  Назвіть продукти, які часто рекламують.
—  Назвіть продукти, які рідко рекламують.
—  Які з них є кориснішими для здоров'я?
—  Корисні продукти не потребують зайвої реклами.
VI.   ПІДСУМОК УРОКУ
—  Чому вчилися сьогодні на уроці?
—  Як ви приймаєте рішення? Чи допомагає вам хтось у цьому?
—  Як ви вважаєте, чи можна повністю довіряти рекламі при прийнятті рішень?
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ
Вплив реклами на дитину


Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 3546 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть