загрузка...
Основы здоровья 5 кл Бойченко учебник - 20 Сентября 2013
Главная » 2013 » Сентябрь » 20 » Основы здоровья 5 кл Бойченко учебник
14:36
Основы здоровья 5 кл Бойченко учебник
Название: Основы здоровья. Учебник для 5 класса 
Авторы: Бойченко Т.Е.
Страниц: 208
Формат: pdf 
Издательство: Генеза
Год издания: 2013
 
     Основи здоров'я — дуже важливий шкільний предмет, адже саме на цих уроках ти дізнаєшся, як бути здоровим, зробити своє життя безпечним, правильно поводитися в різних ситуаціях. Навчившись організовувати свій день, ти встигатимеш робити багато цікавих справ і не втомлюватися. Матеріали підручника підкажуть також види активного відпочинку для зміцнення організму і підготовки до нових звершень у навчанні, спорті, улюбленій справі.
     У підручнику розповідається про правила спілкування з дорослими, однолітками, родиною. Ти поступово навчишся бути відповідальним не тільки за себе, а й за родичів, друзів і однокласників.
Підручник складається зі вступу і чотирьох розділів: «Здоров'я людини», «Психічна і духовна складові здоров'я», «Фізична складова здоров'я», «Соціальна складова здоров'я». Для засвоєння і закріплення матеріалу є рубрики «Завдання», «Поміркуй», «Пригадай», «Це допоможе в житті», «Словничок». Рубрика «Перевір себе» допоможе самостійно оцінити свої знання після вивчення кількох параграфів. 
     Під час виконання завдань рубрики «Моделюй — набувай життєвих навичок» ти зможеш самостійно або в групі з однокласниками набувати важливих навичок: дбайливого ставлення до життя й здоров'я; уміння приймати рішення; спілкування з ровесниками та старшими; співчуття та милосердя; протистояння виявам насилля в учнівському колективі; активного слухання; безпечного користування джерелами інформації; безпечної поведінки в побуті та природі тощо. Завдання рубрики «Попрацюйте в парі або в групі» мають кілька переваг. Спілкуючись із однокласниками, ти можеш обговорити життєві ситуації, уявити себе в різних ролях, виявити свої найкращі риси.
     Усі параграфи читай уважно, зупиняйся та відповідай на запитання в тексті. Це допоможе краще зрозуміти матеріал. У рубриці «Ситуаційні завдання» наводяться життєві ситуації. Розв'язання таких завдань застереже тебе та твоїх однокласників від прикрощів і негараздів.
Вивчай із цікавістю основи здоров'я, здобувай нові знання і вчися застосовувати їх у житті.

На этой странице учебник. ГДЗ для 5 класса по всем предметам


Категория:
учебники 5 класс
| Просмотров: 6798 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть