загрузка...
Перехід дороги з обмеженою оглядовістю - 20 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 20 » Перехід дороги з обмеженою оглядовістю
11:47
Перехід дороги з обмеженою оглядовістю
Правила дорожнього руху передбачають, що за відсутності пішохідних переходів та світлофорів дорогу можна переходити там, де вона добре проглядається з обох боків.
Якщо ж на дорозі або біля неї стоять машини, ростуть кущі чи дерева, а взимку лежать великі кучугури снігу, то це заважає пішоходам добре бачити проїзну частину. А тобі через невеликий зріст це зробити важче, ніж дорослому, і тому ти можеш не побачити транспорт, що наближається. У такому разі треба обрати інше місце для переходу дороги.
Якщо ти не можеш сам оцінити дорожню обстановку через обмежену оглядовість, то звернись по допомогу до дорослих, попроси міліціонера перевести тебе через дорогу.
що рухається, особливо великих розмірів. Це автобуси, трамваї, тролейбуси, вантажівки. У такій ситуації необхідно зачекати, поки транспортний засіб проїде, щоб переконатися у відсутності небезпеки на проїзній частині дороги. Після цього, якщо нічого не заважає, можна переходити дорогу.
1. Що може перешкоджати оглядовості дороги?
2. Як потрібно переходити дорогу з обмеженою оглядо-вістю?
3. Чи можна переходити дорогу, якщо по ній рухається вантажний автомобіль, який обмежує оглядовість? Як слід діяти в такій ситуації?
4. Чому треба бути особливо обережним на дорозі з об-меженою оглядовістю?
5. Чи доводилося тобі без дорослих переходити дорогу з обмеженою оглядовістю? Якщо «так», що заважало тобі добре проглянути проїзну частину дороги?


Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 1071 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть