загрузка...
Пошук даних в Інтернеті. Висновки - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » Пошук даних в Інтернеті. Висновки
12:57
Пошук даних в Інтернеті. Висновки
Висновки
Щоб використовувати можливості інших комп’ютерів і швидко передавати дані з одного комп’ютера на інший, комп’ютери об’єднують у мережу. Вона дає змогу користуватися даними, що зберігаються на інших комп’ютерах, спільно використовувати різні пристрої (принтер, сканер та інше), миттєво обмінюватися повідомленнями тощо.
Комп’ютерна мережа, що об’єднує комп’ютери всього світу, називається Інтернет. Інтернет надає багато послуг:
перегляд будь-якої інформації, повідомлення новин, здій-снення купівлі товарів, спілкування з людьми та інші. Од-нією з найпоширеніших послуг є служба WWW, або все-світнє павутиння. Ця послуга є сукупністю веб-сторінок, що пов’язані між собою гіперпосиланнями. Пов’язані між собою веб-сторінки, поєднані змістом, утворюють сайт. Переглядають веб-сторінки за допомогою програми-бра-узера. Однією з найпоширеніших є програма-браузер Mozilla Firefox.
Для перегляду вмісту веб-сторінки потрібно в рядок адреси програми-браузера ввести її адресу. Адреса веб-сторінки може починатися літерами www, а далі містити назви сторінки, ділянки мережі та скорочену назву країни або галузі, до якої належить ця сторінка. Усі складові адреси відокремлюються крапками, наприклад kazkovy. com.ua
Пошук потрібної інформації можна здійснювати за до-помогою рядка пошуку в програмі-браузері. Для якісного пошуку треба ретельно добирати ключові слова. Для збе-реження авторських прав під час використання даних з мережі Інтернет потрібно вказувати адресу веб-сторінки, з якої ці дані взято.

Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 598 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть