загрузка...
Природоведение 5 кл Коршевнюк учебник - 20 Сентября 2013
Главная » 2013 » Сентябрь » 20 » Природоведение 5 кл Коршевнюк учебник
14:57
Природоведение 5 кл Коршевнюк учебник
Название: Природоведение. Учебник для 5 класса 
Авторы: Коршевнюк Т.В.
Страниц: 256
Формат: pdf 
Издательство: Генеза
Год издания: 2013
 
     У початковій школі ти розпочав вивчати природознавство. Перед тобою відкрився цікавий і незвіданий світ живої і неживої природи. У п'ятому класі ти продовжиш вивчати явища природи, тіла, які розташовані на Землі, а також небесні тіла. Ти дізнаєшся про історію виникнення нашої планети, про її будову та зміни, що стаються на планеті внаслідок впливу природних чинників і діяльності людини.
     Людину на Землі оточує дуже багато інших організмів, як-от: рослини, тварини, гриби, бактерії. Між ними виникають різноманітні взаємозв'язки. Які вони, корисні чи шкідливі для природи і людини? Як охороняти і примножувати багатства природи? Про все це ти довідаєшся із цього підручника. Мов справжній науковець, ти проводитимеш спостереження, вимірювання, експерименти. Усе це - методи, які допоможуть тобі в пізнанні природи.
     Підручник поділено на розділи і теми, зміст яких розкрито в окремих параграфах. Після основного тексту кожного параграфа є такі рубрики: «Підсумки», «Сторінка природодослідника», «Сторінка ерудита», «Перевір свої знання». Навіщо потрібна кожна з них?
 
Перейти на раб.тетрадь
 

На этой странице учебник. ГДЗ для 5 класса по всем предметам


Категория:
учебники 5 класс
| Просмотров: 13259 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть