загрузка...
Про природні ритми і здоров'я - 20 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 20 » Про природні ритми і здоров'я
08:33
Про природні ритми і здоров'я
У природі весь час відбуваються зміни. День змінює ніч, за зимою приходить весна, за весною - літо, далі настає осінь, приплив на морі змінюється відпливом. Природні явища завжди повторюються через певні проміжки часу. Таке повторення називають ритмом. Наявність ритмів - це властивість природи та закономірність життя.
Люди живуть у природному оточенні і є частиною живої природи. Тому природні ритми впливають на їхню поведінку, працездатність і здоров’я.
Якщо ти дотримуєшся розпорядку дня, то це значить, що ти також живеш ритмічно. Щодня в один і той самий час повторюєш певні дії. Уночі спиш, а вдень навчаєшся, працюєш. Твій розпорядок дня має відповідати природ¬ним ритмам.
Ритмічне життя сприяє зміцненню здоров’я. Якщо ритм життя порушується і не відповідає природному ритму, це погано позначається на здоров’ї людини. Наприклад, якщо ти будеш допізна дивитися телевізор або грати в комп’ютерні ігри, то наступного дня в тебе може боліти голова, буде кепський настрій і, як наслідок, ти погано засвоюватимеш уроки в школі.
Природні ритми впливають на все наше життя: у холодну пору року ми одягаємося тепліше, щоб не засту¬дитися. Улітку надягаємо легкий одяг. У темний час доби вмикаємо освітлення, а в світлий - ні.
Отже, щоб бути здоровим і добре почуватися, треба враховувати природні ритми.
Словникова скарбничка
Ритм - рівномірне чергування тих чи інших процесів або явищ.
1. Як природні ритми впливають на життя  і здоров’я людини?
2. Як ти розумієш вислів «Людина живе в певному ритмі»?
3. Розкажи про свій ритм життя.


Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 1539 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть