загрузка...
Про рекламу - 31 Марта 2015
Главная » 2015 » Март » 31 » Про рекламу
17:45
Про рекламу

Реклама супроводжує нас щодня. Хочемо ми цього чи ні, але вона всюди — у магазинах, кінотеатрах, транспорті та в інших місцях. Зазирнеш у поштову скриньку, а в ній газети, журнали, буклети з рекламою товарів чи послуг. Ідеш по вулиці - бачиш плакати, світлові екрани, вивіски. Прийдеш додому, увімкнеш телевізор — і там реклама.
Реклама потрібна для того, щоб люди дізналися про товари й послуги, їх виробників і зацікавилися ними. Ця зацікавленість врешті-решт може перетворитися на бажання купити ту чи іншу річ або отримати будь-яку послугу.
Отже, реклама спрямована на збільшення попиту на товари й послуги. Недарма її називають «двигуном торгівлі».

предыдущий урок   конспекты уроков
 
следующий урок
 

Щоб у людини виникло бажання придбати якусь річ чи послугу, розробники реклами застосовують різні способи. Наприклад, для зйомок у рекламних роликах запрошують відомих та успішних людей, улюблених акторів і співаків, яких намагаються наслідувати. Ці особистості з екрана телевізора із захопленням розповідають про необхідність певної речі, про те, як товар здатен змінити нас, зробити кращим і цікавішим наше життя. Наприклад, якщо твій кумир користуватиметься певною моделлю мобільного телефона, ти теж можеш захотіти собі такий самий і хоча б у цьому бути схожим на нього. Проте чи дійсно це так? Чи будеш
ти схожий на улюбленого актора, користуючись таким самим телефоном? Звісно, ні.
Щоб бути успішною і цікавою людиною, потрібно знати, чого прагнеш, і досягати своєї мети. Хочеш бути актором - вивчай акторську майстерність, грай у дитячому театрі. А телефон у цьому аж ніяк не допоможе.
Досить часто виробники реклами розраховують на те, що діти, побачивши рекламу якоїсь дитячої речі, почнуть просити своїх батьків її придбати. Але ти маєш розуміти, що інколи твої бажання можуть не збігатися з бажаннями й можливостями батьків. Тому не потрібно вередувати і у будь-який спосіб примушувати тата чи маму здійснити покупку. Це призведе до конфлікту в сім'ї, зіпсує всім настрій і зашкодить здоров'ю.
Разом з тим, що реклама сприяє нашому інформуванню, вона може й зашкодити. Тому до неї потрібно ставитися критично. Адже не все, що рекламується, є потрібним і корисним, зокрема алкоголь і цигарки. Недарма Законом України «Про рекламу» в багатьох випадках заборонено рекламувати алкогольні напої та тютюнові вироби.
Часто також рекламують деякі продукти харчування. Поміркуй, для чого. Адже ті корисні продукти, що купують твої батьки для щоденного вжитку, наприклад овочі, фрукти, молоко, м'ясо тощо, ти здебільшого не побачиш у рекламі. Вони її не потребують. А продукти, що не дають користі, й навіть шкодять здоров'ю, — чіпси, сухарики, солодкі газовані напої, — ми часто бачимо в рекламі. Подумай, чи потрібно їх купувати.
1.  Для чого рекламують товари та послуги?
2.  Чи завжди реклама пропонує корисні товари?
3.  Пригадай, чи траплялися випадки, коли ти під впливом реклами просив (просила) батьків придбати якусь річ. Якщо тобі її купували, чи залишився (залишилась) ти нею задоволений (задоволеною)?
4.  Як ти ставишся до реклами алкоголю і цигарок?
5.  Робота в групах. 
1) Обговоріть, що позитивного І негативного має реклама.
2) Придумайте рекламу якогось товару. Презентуйте її Іншим.

 


Категория:
2015
| Просмотров: 425 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть