загрузка...
Робота з презентаціями. Висновки - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » Робота з презентаціями. Висновки
13:12
Робота з презентаціями. Висновки
Висновки
Презентація - означає демонстрування чогось. У сучасному світі з появою таких технічних пристроїв, як комп’ютер і проектор, для проведення різних демонстра-ційних заходів широко стали застосовувати електронні презентації. Вони можуть бути передбачені для самостійного перегляду або як доповнення до виступу.
Одна з найпоширеніших комп’ютерних програм для створення електронних презентацій - це Microsoft Office PowerPoint. Якщо вона встановлена на комп’ютер, то її можна відкрити за допомогою Головного меню.
Основним об’єктом презентації є слайд. Слайд - це окрема екранна сторінка, що може містити різні об’єкти презентації (текст, відео, звук, малюнок та інше).
Під час роботи з презентаціями можна використовувати два основних режими: звичайний, у якому відбувається створення, редагування та форматування презентацій, і режим показу презентації, у якому відбувається її пере¬гляд. Для переходу в режим показу потрібно натиснути клавішу F5, а для повернення в звичайний режим - Esc.
Після запуску програми Microsoft Office PowerPoint на екрані можна побачити автоматично створений слайд, який має два об’єкти Напис. Такий слайд називають ти-тульним. Для додавання нового слайда використовують кнопку Створити слайд.
Над об’єктами слайда можна виконувати операції реда-гування та форматування. Редагуванням називають про-цес внесення змін до змісту, а процес змінення значень властивостей об’єктів називають форматуванням.
Виконуючи форматування текстових символів, можна змінювати їх колір, розмір, накреслення, шрифт. Здійсню-ючи редагування слайдів, можна змінювати їх вміст, поря-док слідування, додавати та вилучати слайди.
Етапи створення презентації:
1. Визначення мети презентації.
2. Складання змісту презентації.
3. Складання текстів для розміщення на слайдах.
4. Вибір ілюстрацій, що надають найповнішу інформацію про об’єкт розповіді.
5. Введення даних у презентацію.
6. Оформлення презентації.
7. Перегляд готової презентації і виправлення недоліків, якщо вони є.
8. Збереження презентації.

Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 1108 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть