загрузка...
Самообслуговування. Моделювання взуття - 5 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 5 » Самообслуговування. Моделювання взуття
20:11
Самообслуговування. Моделювання взуття

Історія створенн я взуття нал ічує не одну тисячу років. Цікаво, як же наші далекі предки здогадалися взути свої ноги? Перше взуття було виготовлено зі шкіри тварин. Для виготовлення взуття використовували і рослинні матеріали — кору дерев, очерет, солому, войлок і навіть дерево.
Перше взуття, призначене не тільки для захисту стопи від пошкоджень, а й для краси, з'явилося в Стародавній Греції. Але найбільш значущою подією в історії створення взуття став винахід греками взуттєвої пари. До цих пір не було різниці між правим і лівим черевиком, вони шилися за однаковими викрійками.
Як ти знаєш, усі люди живуть у різних природних умовах, що впливає на види одягу та взуття. У різних народів є традиційне взуття, особливості якого залежать ще й від призначення та пори року.
Розглянь взуття, зображене на фото. Спробуй визначити, з яких матеріалів воно виготовлене? А з яких матеріалів виготовлене твоє улюблене взуття?
Яким було перше взуття? Як змінювалося взуття з плином часу? Як воно набуло сучасного вигляду? Яке буває взуття за призначенням?
ВИГОТОВЛЕННЯ МОДЕЛІ ДИТЯЧОГО ЛІТНЬОГО ВЗУТТЯ
Наші помічники:
•  кольоровий картон
•  кольоровий папір
•  олівець
•  ножиці
•  клей ПВА
•  пензлик
•  серветка
Розмір взуття визначаємо так:
1. Поклади аркуш паперу на підлогу і стань на нього
3. Виміряй відстань від п'яти до найбільш виступаючого пальця. Це буде довжина стопи. Якщо довжина правої та лівої стоп відрізняються, вибери більшу довжину.
4. Зна йди отри мани й результат у табли ці та визнач с вій розмір взуття.
Модель взуття виготовляємо так:
1. Обведи викрійку стопи на аркуші кольорового картону та виріж деталь низу взуття, враховуючи правила безпечної роботи з ножицями. Зігни деталь низу у двох місцях, як показано на фото.
2. З кольорового паперу, для верхньої частини взуття, виріж смужку завдовжки 15-17 см і завширшки 3-4 см. Зігни з двох сторін на 1 см, надріж клапани та приклей до деталі низу зі зворотного боку.
3. Для бокових ремінців застібки виріж дві смужки завдовжки 12-13 см та завширшки 1-2 см. Склади їх та склей, як показано на фото. Приклей до деталі низузізво-ротного боку.
4. Для каблука виріж смужку завдовжки 20-22 см та завширшки 3-4 см. Загни на 1 см по довжині для клапанів, надріж їх та склей кільцем. Приклей каблук до низу заготовки.
5. Для підошви виріж смужку завширшки 2 см і завдовжки 26-28 см, загни на 1 см по довжині, надріж клапани. Приклей підошву до низу заготовки.
6. Для застібки виріж смужку завдовжки 28-30 см.  З одного боку склади та склей петлю. Протягни ремінець у бокові петлі та з'єднай застібку. Творимо красу
У вільний час оздоб свою модель взуття аплікацією.

підручники  4 клас
ГДЗ для 4 класу


Категория:
2015
| Просмотров: 406 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть