загрузка...
Святковий травень - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » Святковий травень
16:07
Святковий травень
Понад півстоліття на нашій землі панує мир. Але літні люди ще пам’ятають, що таке війна, яка принесла горе в кожну родину.
На День Перемоги, 9 травня, люди йдуть до Вічного вогню на честь загиблих воїнів, щоб віддати їм шану. У цей день покладають квіти до пам’ятника Невідомому солдатові. Це урочисте свято, але, як кажуть старі люди, – «зі сльозами на очах».
У цю війну наша країна зазнала великих втрат. Безліч міст і сіл були майже зруйновані, загинуло мільйони людей, жінки залишилися без чоловіків, а діти - без батьків. Багато матерів так і не дочекалися своїх синів.
А. Пашкевич. Степом.
Як у пісні передано глибину людського горя? Дізнайся з різних джерел (книг, інтернету) про подвиг народу у Вели-кій вітчизняній війні, музику про війну.
Щороку на День Перемоги, навіть коли станеш дорослим, зустрічай це свято біля Вічного вогню, приносячи квіти Невідомому солдату. Ми маємо пам’ятати всіх, хто подарував нам життя і щасливе дитинство.
М. Дунаєвський. Кольорові сни з к/ф «Мері Поппінс, до побачен-ня!». Пісні про дитинство (на ви-бір).
Під час канікул зверни увагу, на різні όбрази, створені музикою  –  казкові, фантастичні, героїчні, комічні, ліричні.
Ми живемо під мирним небом. Але серед нас є люди,
які пам’ятають воєнне лихоліт¬тя. Ми не завжди буваємо до них уважними, а їм так потрібна наша любов і допомога.
Пори року часто порівнюють із життям людини: дитинство - вес¬на, юність - літо, осінь - зрілість, а зима - старість. Зимою людського життя особливо потрібне тепло, лагідне слово, ніжний дотик.
Як ти думаєш, хто ця жінка? Про що вона задумалася, дивлячись на  ніжні  квіточки? Як ти   розумієш зв’язок весняного пробудження в природі і зими людського життя?
Святковий травень – це ще й море різнобарвних квітів, що виросли в лісі та лузі, біля будинків, на міських клумбах і в ботанічних садах. У травневі дні все навколо напоєне неповторним ароматом бузку. Саме гілочки цієї рослини з ніжними дрібними квіточками часто бачимо на картинах художників-живописців.
Як у різних творах мистецтва втілено тему дитинства? Разом з друзями організуй і проведи кон-церт «улюблені мелодії».
Що зображено на картинах? Як утворити на палітрі світло-рожевий, світло-бузковий, блакитний кольори? А як зробити будь-який колір темнішим?
Придивися уважно і побачиш, що чіткіше написані квіточки, які знаходяться ближче до нас, а ті гілочки, що розміщені далі від глядача, виглядають більш уза¬гальненими. Таким чином художники відтворили про¬стір на картині, куди можна «зайти» і відчути так майстерно зображену живописцями весну.
Разом з однокласниками проведи виставку творчих робіт.
Намалюй гілочки бузку і подаруй свій малюнок хорошій людині, яка живе поруч (гуаш, тонований папір, штампу-вання).

Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 505 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть