загрузка...
Телемюзикл - 9 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 9 » Телемюзикл
16:26
Телемюзикл

Привіт, любий друже! Сьогодні на нас чекає зустріч із телевізійним мюзиклом та казкою про Мері Попліне, яку знають майже всі діти.
Учора увесь вечір я дивився телемюзикл про гувернантку, яка виховувала двох дітей і завжди танцювала та співала. Знаєш, про кого я розповідаю?
Зараз пригадаю, от тільки зазирну в свій каталог фільмів.
Мері Поппінс (англ. Mary Poppins) - героїня казкових повістей дитячої письменниці Памели Треверс; няня-чарів-ниця, яка виховувала дітей в одній із лондонських сімей. Книжки про Мері набули великої популярності в світі. Няня Памели Треверс - дуже охайна молода жінка з прекрасними манерами, все її майно - це парасолька і велика сумка. Няня творить дива з нічого: зі звичайних речей у звичайних умовах. Своїх вихованців сім'ї Бенкс - хлопчика Майкла та дівчинку Джейн - Мері Поппінс навчила бачити казкове у звичайних речах та не боятися змін. Мері пересувається оригінально - за вітром, який називає «вітром змін».
Ім'я Мері стало загальним. Ним почали називати хороших нянь і виховательок, конкурси вихователів, дитячі розважальні комплекси, марки одягу тощо.
За книгами П. Треверс було знято багато фільмів, два з яких за жанром мюзикли. Перший було знято у 1964 році американським режисером Робертом Стівенсоном на студії Волта Діснея. Композитором американського фільму «Мері Попліне» став Ірвін Костел, а головну роль виконала Джулі Ен-дрюс. Фільм отримав п'ять премій «Оскар». У 1983 році вийшов фільм радянського режисера Леоніда Квіттіхідзе «Мері Поп-
пінс, до побачення» із Наталією Андрейченко у головній ролі.
Композитор стрічки - Максим Дунаєвський.
І. Костел. Музика до фільму «Мері Попліне» (уривки).
М. Дунаєвський. Музика до фільму «Мері Попліне, до побачення»: увертюра, пісні «Непогода», «Леди совершенство», «Ветер перемен», «33 коровы».
Проаналізуй ці твори за таким планом:
1.  Розкажи про своє враження від пісень мюзиклу.
2.  Визнач характер та музичні образи творів.
3.  Охарактеризуй засоби виразності творів.
4.  Які особливості жанру мюзиклу було помітно у творах?
5.  Чи відомі тобі ці пісні? Яка з них тобі сподобалася найбільше?
Телемюзикл - фільм, в якому основну роль відіграють музика, спів і танці, при цьому вони об'єднані загальним, не надто складним, зазвичай з комедійними елементами сюжетом.
Мюзикли перейшли з театру до кіно із зародженням звукового кіно. Розквіт мюзиклу як кіножанру вібувся в СІНА на межі 1930-х - 1940-х років. Класика жанру цього періоду - голлівудський мюзикл «Серенада Сонячної долини» (1941), яка завоювала шалену популярність.
Найвідомшгі світові те і є мюзикли: «Звуки музики», «Ай-боліт-66», «Попелюшка», «Спляча красуня», «Аліса в Країні Чудес», «Карнавальна ніч», «Пригоди Буратіно», «Острів скарбів», «Пригоди Вінні-Пуха», «Русалонька» та інші.
Останнім часом в Україні популярними стали музичні телемюзикли до святкування Нового року за мотивами відомих казок та фільмів, наприклад, «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Червона шапочка і всі, всі, всі», «За двома зайцями», «Соро-чинський ярмарок» та інші.
• Розкажи про особливості телемюзиклу.
• Чим він відрізняється від мюзиклу в театрі?
• Назви телемюзикли, які ти знаєш.
• Яку роль виконує музика в кіномюзиклах?
Переглянь домашню відеотеку. Чи є серед фільмів ті, що створені в жанрі мюзиклу? Назви їх.
Приєднайся до проекту та створи буклет про свій улюблений мюзикл.

Учебники 7 класс по новой программе
Решебники 7 класс ГДЗ


Категория:
2015
| Просмотров: 479 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть