загрузка...
Тема 19. Мандрівка до Угорщини - 2 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 2 » Тема 19. Мандрівка до Угорщини
19:31
Тема 19. Мандрівка до Угорщини

Сьогодні ми вирушимо в подорож до Угорщини.
Музична культура цієї країни дуже давня. Велику роль у її поширенні відіграли цигани, які мандрували країною і співали угорські народні пісні.
Золтан Код ай, відомий композитор двадцятого століття, полюбляв збирати угорську народну музику. Він зміг об'єднати старовинні наспіви та сучасні елементи музичної мови. Най відомішим його твором є комічна опера «ХариЯнош». Це фантастична розповідь про веселого воїна, з яким трапляються незвичні події.
Чардаш — відомий веселий угорський танець. Він складається з двох частин: повільної та швидкої. Першу частину виконують чоловіки по колу, а другі' танцюють у парах у швидкому темпі. Назва танцю з угорської мови означає «трактир», «корчма», тому що саме там збиралися місцеві мешканці, щоб повеселитися й потанцювати.
Слухаємо музику ЗолданКодай, Чардаш Із опери «Хари Я нош»
Який характер цього танцю? Виконай ритмічний супровід чардаша.
Німецький композитор Иоганнес Брамс цікавився угорським фольклором. Це захоплення відобразилося у його творах — «Угорських танцях».
Иоганнес Брамс, Угорський танець (на вибір вчителя). Обери слова, що характеризують твір Й. Брамса.
Музика навколо нас:
1.  Допоможи Тріольчику встановити відповідність.
2.  Виконай пісню-танець полька з рухами.
3.  Пригадуючи музику Угорського танцю Й. Брамса, спробуй вигадати танцювальні рухи й виконати їх у відповідному характері.

 


Категория:
2015
| Просмотров: 360 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть