загрузка...
Традиції збереження здоров'я в родині - 31 Марта 2015
Главная » 2015 » Март » 31 » Традиції збереження здоров'я в родині
17:29
Традиції збереження здоров'я в родині

Пригадай, які правила поведінки та звичаї існують у твоїй сім'ї. Можливо, це щоденне спільне виконання ранкової фізичної зарядки, походи на природу у вихідні дні, поїздки під час канікул до родичів тощо. Чи пам'ятаєш ти, коли з'явилися ці звичаї? Хто їх започаткував? А може, так було заведено в родинах, у яких виховувалися твої тато й мама до шлюбу? Поцікався в батьків.

предыдущий урок   конспекты уроков
 
следующий урок
 

Звичаї, досвід, правила поведінки тощо, які передаються з покоління в покоління, називають традиціями. Слово «традиція» походить з латинської мови й означає «передача».
У багатьох родинах дотримуються традицій, що сприяють збереженню і зміцненню здоров'я. У них з діда-прадіда заведено з дитячого віку загартовуватися, брати участь у сімейних спортивних іграх, регулярно ходити в туристичні походи, не курити цигарок і не вживати алкоголю. У тих родинах, де здоровий спосіб життя став традицією, панують любов і злагода, народжуються здорові діти. Адже ти вже знаєш, що здоров'я дитини залежить, зокрема, і від здоров'я батьків, або, як ще кажуть, від спадковості.
Коли ти виростеш і створиш власну сім'ю, не втрачай, а тільки примножуй традиції зміцнення і збереження здоров'я, що були закладені у твоїй родині.
збереження  здоров'я  Існують  у твоїй родини,  що тобі подобаються
1.  Які  традиції родині?
2.  Назви традиції найбільше.
3.  Які Із сімейних традицій ти хочеш передати своїй майбутній родині?
4.  Разом з батьками підготуй розповідь про одну з традицій збереження здоров'я, яких дотримуються у твоїй родині. За можливості принеси фотографії для ілюстрації розповіді.
ПРАКТИЧНА РОБОТА
Традиції збереження здоров'я в родині
Підготуйте і проведіть у класі свято «Традиції збереження здоров'я в родині».
Запросіть на свято членів своєї родини.

 

 


Категория:
2015
| Просмотров: 1239 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть