загрузка...
Труд.навчання 3 кл. Урок 13. Комбінування природних і пластичних матеріалів - 11 Ноября 2014
Главная » 2014 » Ноябрь » 11 » Труд.навчання 3 кл. Урок 13. Комбінування природних і пластичних матеріалів
12:17
Труд.навчання 3 кл. Урок 13. Комбінування природних і пластичних матеріалів

Мета: вдосконалювати техніку роботи з пластиліном та природними матеріалами; формувати вміння створювати композиції; розвивати моторику рук, творчі здібності, уяву; вчити контролювати і коригувати свої дії; виховувати охайність під час роботи, любов до природи та навколишнього світу.
Обладнання: пластилін, насіння ясеня, сухі гілочки дерев, гілочки ялинок, пір'я, маленька склянка, мотузка, пробковий кружечок, коріння, зразки композицій, мультимедійна дошка.

предыдущий урок  
конспекты уроков
  следующий урок
 

Хід уроку. Труд.навчання 3 кл. Комбінування природних і пластичних матеріалів
І.     ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
1.     Привітання
2.     Перевірка готовності до уроку
3.     Упорядкування робочих місць
II.    СПРИЙМАННЯ Й УСВІДОМЛЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1.     Повідомлення теми та мети уроку
— Сьогодні на уроці ми продовжимо ознайомлення з прийомами роботи з пластиліном, будемо працювати також з природними матеріалами. Виготовлятимемо півників з шишок та пластиліну.
2.     Вступна бесіда
Мультимедійна презентація
ДВА ПІВНИКИ (Українська народна пісня)
Два півники, два півники Горох молотили. Дві курочки-чубарочки До млина ходили.
Танцюй, танцюй, козуленько, Ніженьками туп, туп, Татусенько з матусею Надеруть нам круп, круп.
Цап меле, цап меле. Коза посипає, А маленьке цапенятко Ківші одбирає.
А вовчик-сірячок З лісу виглядає, Ухопив він козенятко Та й далі тікає.
Два півники, два півники Горох молотили. Дві курочки-чубарочки До млина носили.
Як узяв старий цапок Новенькії віжки, Одібрав він козенятко. Залигав за ріжки.
Цап меле, цап меле. Коза засипає, А маленьке козенятко На скрипочці грає.
Хоч вовчик обідрав Цапові реберце, Зате в тата з матусею Радується серце.
3.    Робота над загадками
— Відгадайте загадки про природні матеріали, з якими ми сьогодні будемо працювати.
*   Що з землі можна легенько підняти. 
Але далеко не можна закидати? (Пір'я)
*   На високих ялинах Вони ховаються в гілках. 
Білка так їх полюбляє!
Що ж це, діти? Хто вгадає? (Шишки)
•   3 ковпачком на голові, Ніби в шлях готовий. 
Він ховається у листя Дубу золотого. (Жолудь)
Фізкультхвилинка
Щось не хочеться сидіти, Треба трохи відпочити. 
Руки вгору, руки вниз, Руки в боки, руки так, 
Руки вгору, як вітряк. Вище руки підніміть 
І спокійно опустіть. Плесніть, діти, кілька раз. 
За роботу, все гаразд!
4.    Демонстрування та аналіз зразка
1)     Інструктаж учителя.
Робота за підручником (с 47)
1. З яких частин складається півник? (Тулуб, довга шия, голова, дзьоб, хвіст та крила.)
2. З чого зроблений тулуб? (З шишки)
3. Шия? (З пластиліну)
4. Голова? (Із жолудя)
5. Хвіст та крила зроблені з пір'я. Закріплені на тулубі за допомогою пластиліну.
6. Дзьобик та очі зроблені з пластиліну. Дзьобик — червоний. Очі — біла крапочка з чорною усередині.
7. З коричневого або чорного пластиліну зробіть тин або землю, насипте зерняток.
8. Посадіть вашу пташку на тин або поставте на землю із травичкою.
2)     Повторення правил безпеки під час роботи.
III.   ПРАКТИЧНА РОБОТА УЧНІВ
IV.   ВИСТАВКА ТА ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ УЧНІВ
З композицій, виготовлених дітьми, учитель організовує виставку.
V.    ПІДСУМОК УРОКУ. 
Труд.навчання 3 кл. Комбінування природних і пластичних матеріалів
—  Чи сподобався вам урок?
—  Який природний матеріал ми використовували під час роботи?

 

 


Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 1934 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть