загрузка...
Трудове навчання 3 кл Веремійчик учебник - 20 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 20 » Трудове навчання 3 кл Веремійчик учебник
12:38
Трудове навчання 3 кл Веремійчик учебник
 
 

У першому класі ти був художником-глядачем. У художній праці тобі допомагали конструктори природи: Сонцезайчик навчав творчості. Крапелька заохочувала до кольорографічного проектування на папері. Іскорка навчала майстерності художнього конструювання з різних матеріалів. А Дельфін-дизайнер об'єднував тебе і твоїх друзів у творчу дизайн-групу.

У другому класі ти став мислителем-слухачем. І до тебе завітав допитливий Пізнайко: і вигадувач, і зображувач, і перетворювач матеріалів. Окрім Пізнайка, у творчості тобі допомагали Інформатик та Дельфін-дизайнер. Ти вчився у них проектувати красу художнього довкілля. Вони і надалі лишаються твоїми помічниками в художньому проектуванні.
У третьому класі ти станеш майстром-діячем. Твоїм провідником у підручнику буде Майстер на всі руки. Він поведе тебе в такі середовища художнього довкілля: «людина—природа», «людина—техніка», «людина—людина», «людина — художні образи», «людина — знакова інформація». Це — світи професій. Ти обереш улюблене середовище життєдіяльності, оволодієш прийомами художнього конструювання, продовжиш творити гарні вироби, щоб стати справжнім майстром улюбленої справи.
Успіхів тобі в художньому проектуванні довкілля, у відкритті світу майбутньої професії.
 
Мистецтво витинання
 
Мозаїка
 
Квілінг
 
Оригамі
 
Робота з пластиліном
 
Комбінування природних і пластичних матеріалів 
 
Робота з волокнами та нитками
 
Виготовлення об'ємних фігур з дроту
 
Довкілля художнього побуту
 
Харчування 
 
Виготовлення і оздоблення об'ємних виробів
 

 

 


Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 1185 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть