загрузка...
Твір Чи варто виїжджати з України? - 28 Апреля 2014
Главная » 2014 » Апрель » 28 » Твір Чи варто виїжджати з України?
22:18
Твір Чи варто виїжджати з України?

                                                                      Повертайтесь, журавлі, додому!
                                                                      Не залишайте рідну землю на поталу                                                                                             зайдам!
                                                                      Без вас виростають ваші діти.
                                                                      Без вас відходять в інший світ ваші                                                                                               батьки,                                                                                                                                             А споряджають їх в останню дорогу чужі люди.
                                                                      Невже ж так повинно бути?
                                                                                                                                                                                                                                                                                        Н.Фіалко

    Людина шукає ідеалу. Напевно, це прагнення вічного пошуку ідеального щастя, ідеального життя закладено в нас Творцем. І це бажання – споконвічне. У наш час кожен замислюється над тим, щоб якнайшвидше поїхати з цієї країни, розповідаючи про казкове життя, яке він матиме за кордоном.
    Багато хто замислювався над цією проблемою, й одне з опитувань довело, що молодь прагне якнайшвидше виїхати куди-небудь, але ні в якому разі не залишитися на Україні.
    Один з опитуваних сказав: «Майбутнє України я бачу ніяким, нічого на краще не зміниться… Усі, як і я, хочуть влаштувати лише власне життя… Я сподіваюсь, що поїду звідси до нормальної цивілізованої країни». І так думає більшість.
    Люди впевнені, що про майбутнє України повинен думати хтось, але не він. Стверджують, що все повинна змінити державна влада. Так, влада, але владу обирає народ, і без нього нічого не зміниться.
    Люди їздять і будуть виїжджати за кордон, але чи буде їх там чекати те ідеальне життя, до якого всі прагнуть? Народна мудрість говорить: «У гостях добре, а вдома краще». Саме так, де б ми не знаходились, повинні пам’ятати про свій рідний край. Навіть Іван Дідук у новелі «Камінний хрест» знав про це і хотів, щоб його пам’ятали на рідній землі, тому й залишив про себе.
    Якщо наше життя не складається за кордоном, Україна готова прийняти нас назад, вона готова простягти руку допомоги в найтяжчий для нас час. Але чи варто проводити найкращі роки свого життя на благо іншим країнам, коли твоя Батьківщина потребує допомоги? Ми повинні цінувати те, що маємо. Отже, все в наших руках.


Категория:
Твір, сочинение
| Просмотров: 857 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть