загрузка...
Твір Ессе «Розквіт російської поезії Срібної доби» - 6 Марта 2014
Главная » 2014 » Март » 6 » Твір Ессе «Розквіт російської поезії Срібної доби»
14:02
Твір Ессе «Розквіт російської поезії Срібної доби»
Ессе «Розквіт російської поезії Срібної доби»
         Срібна доба російської культури та літератури… Важко сказати, хто першим назвав так культуру й насамперед літературу кінця ХІХ - початку ХХ століття. Митці цієї доби у своїй творчості намагалися узагальнити здобутки минулих епох, нагадати про великі вчинки й національні традиції, але водночас для російської поезії цього періоду було характерно передчуття загибелі старого світу, поява нового світовідчуття.
Я хочу зауважити, що культура «Срібної доби» своїм корінням сягає релігійної філософії М.Бердяєва, П.Флоренського, В.Розанова. Труди цих мисливців мали значний вплив на розвиток різних сфер культури. Не дивуйтесь, але найяскравішим і найвизначнішим літературним напрямком «Срібної доби» став символізм. Так, символізм, який виник у Франції. Представниками символістської поезії були В.Брюсов, Ф.Салогуб, О.Блок. Я хочу нагадати, що основним засобом створення художнього світу для символістів є не образ, а символ – знак, який повинен допомогти осягнути приховану сутність певного явища. Також, «Срібна доба» російської поезії була представлена такими течіями, як акмеїзм  (відображення реальності), футуризм  (ідея, що здатна змінити світ).
Отже, поезія «Срібного століття» - неповторне й унікальне явище російської культури. За невелику, але бурхливу історію свого існування вона пережила небувалий злет, що був жорстоко перерваний революцією 1917 року і тоталітарним радянським режимом. А нині ми можемо насолоджуватися поетичними  обріями творчості О.Блока та А.Ахматової, В.Маяковського і Б.Пастернака.


Категория:
Твір, сочинение
| Просмотров: 6083 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть