загрузка...
Твір «Турбота про здоров’я – це найважливіша праця…» (В.Сухомлинський) - 29 Апреля 2014
Главная » 2014 » Апрель » 29 » Твір «Турбота про здоров’я – це найважливіша праця…» (В.Сухомлинський)
16:26
Твір «Турбота про здоров’я – це найважливіша праця…» (В.Сухомлинський)

Кожна людина на землі повинна народжуватися здоровою, жити в злагоді та любові в сім’ї , родині, державі, підтримувати та оберігати здоров’я рідних і близьких, думати про майбутнє, бути готовою передати дітям набуті вікові знання, мудрі закони вічного єднання душі и тіла.
Здоров’я завжди займало належне місце серед освітніх проблем, оскільки одним із завдань педагогіки є виховання здорового, працездатного покоління. Лікарі теж достатньо уваги приділяють дітям, але сьогоднішня ситуація в цій сфері потребує перегляду традиційних підходів.
Незважаючи на зростання кількості лікарень, поліклінік, лікарів та медперсоналу, кількість захворювань не зменшується, а продовжує зростати.
Сучасний стан здоров’я населення України свідчить, що існує реальна загроза вимирання нації. Майже дев’яносто відсотків у здоров’ї , а п’ятдесят відсотків – незадовільну фізичну підготовку. 
У козацькі часи люди були здоровіші за сьогоднішнє покоління. Вони багато часу проводили на свіжому повітрі, працювали фізично, вели рухливий спосіб життя, мали повноцінне харчування, жили серед природи, яка позитивно впливала на духовність, фізичне і психологічне здоров’я. 
Стан здоров’я сучасної людини залежить не тільки від зовнішніх умов, але й від власного ставлення до нього.
Здоров’я не існує саме по собі, воно не дається на все життя, не є постійним і незмінним. Воно потребує турботи протягом усього життя людини. Василь Сухомлинський говорив: «Турбота про здоров’я – це найважливіша праця…» Тому треба з раннього дитинства загартовувати свій організм спортом, заняттям фізкультури, обтиратися мокрим рушником, обливатися водою, щоб організм ставав дедалі міцнішим і здоровішим.
Відомо, що здоров’я людини більше ніж на п’ятдесят відсотків залежить від способу життя. Тому особливо важливим постає питання про правильний вибір цього способу. Здоровий спосіб життя – це система поведінки людини, яка охоплює культуру рухомості, харчування, творчу активність, високоморальне ставлення до довкілля, інших людей, до самих себе; це захоплення, любов до рідних, а також бажання творити добро.
Найцінніше у людини життя. Життя – багатство, яке дається кожному з нас батьками. І дуже хочеться, щоб воно було красивим і щасливим. Таким воно буде, якщо міцним здоров’я. Не випадково в народі існує прислів’я: «Ваше здоров’я і життя у ваших руках».

 


Категория:
Твір, сочинение
| Просмотров: 3688 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть