загрузка...
У царстві вигадки - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » У царстві вигадки
15:54
У царстві вигадки
Вигадка… Пам’ятаєш, коли маленькі дітки бачать щось не так, як дорослі, і розповідають про це з вигадкою, їм говорять: «Неправда! Ти все вигадуєш!»?
Великим вигадником був барон Мюнхгаузен, який розповідав про свої «видатні подвиги». А капітан Врун-гель придумував нісенітниці, щоб було весело! Усі розуміють, що не можна вийти сухим з води, пасти морських корів на лузі, бачити косяк австралійських русалок! Така вигадка допомагає відчути, що реальне й фантастичне в житті переплітаються.
М/ф «Пригоди капітана Врунгеля», «Пригоди барона Мюнхгаузена» (фрагменти).
Порівняй художні засоби мультфільму та кінофільму, можливості їх поєднання. До віршів ігоря Січовика придумай мелодії: продумай штрихи (легато, стакато).
Вигадані чарівні герої, іноді комічні, живуть в операх і балетах. Один з них – Чорномор, володар морської
Р. Білоусов. Вихід Чорномора
стихії з опери Михайла Глінки «Руслан і Людмила». Характер цього казкового персонажа чітко вимальовується в химерному марші, де грізне і смішне поєднується з фантастичним.
М. Глінка.  Марш Чорномора з опери «Руслан і Людмила».
Розкажи, яким ти уявляєш Чорномора. Чому, на твою думку, композитор використав марш для відтворення образу цього злого карлика?
За бажанням переглянь у вільний час кінофільм «Руслан і Людмила» А. Голіков.
Мистецтво відображає не лише реальний світ людей, тварин, будівель, машин та інших предметів - у ньому завжди знайдеться місце для вигадки. Одні художники вигадують, хто може жити глибоко під землею, інші - яких істот приховують величезні океани, ви-сокі гори чи густий-прегустий ліс. Фантазія просто необхідна митцям, аби придумати й намалювати небачене, переказати нечуване і всіх здивувати своїми вигадками.
значення колір?
Розкажи, які незвичайні світи ви-гадали живописці. Опиши чарівні  óбрази, створені художниками. Яке
в картинах-вигадках має
Б. Ольшанський.
Біля небесного причалу
Зверни увагу, що багато цікавих ідей для картин митці беруть із природи, що їх оточує. Художники часто експериментують із природними формами: спрощують їх або ускладнюють додатковими деталями.
Навіщо художники, аби вигадати казковий світ, спостеріга-ють за природою? Які όбрази можна вигадати, спостерігаючи за павучком, пташкою, метеликом? А якою у вигаданому світі можуть бути книжка, автомобіль, літак?
Спробуй і ти придумати свій неповторний чарівний світ та намалювати його. Вигадані  όбрази можуть стати частиною великої колективної композиції (білий або тонований па¬пір, гуаш, акварель, монотипія і набризк).
Яке значення має вигадка у твоєму житті?

Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 488 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть