загрузка...
Украинский язык 5 кл Заболотный учебник - 22 Сентября 2013
Главная » 2013 » Сентябрь » 22 » Украинский язык 5 кл Заболотный учебник
16:00
Украинский язык 5 кл Заболотный учебник
Название: Украинский язык. Учебник для 5 класса 
Авторы: Заболотный О.В.
Страниц: 256
Формат: pdf 
Издательство: Генеза 
Год издания: 2013
 
 
     У світі існує близько п'яти тисяч мов. Кожна з них є засобом спілкування в більшому чи меншому людському колективі. Крім того, за допомогою мови люди формують думки, пізнають світ, об'єднуються в одну спільноту, передають один одному досвід.
    Без мови було б дуже важко обмінятися думками й найтоншими почуттями, досягти взаєморозуміння, налагодити виробництво необхідних матеріальних благ, створити духовні цінності, згуртуватися для подолання труднощів.
     Для кожного народу рідна мова — найцінніший скарб. її не можна забувати. Втрачаючи з певних причин рідну мову, її носій, народ, втрачає себе самого, свою духовну самобутність, стає іншим народом. 
Мова — найважливіший засіб спілкування. Але це не єдина її функція. Спробуйте назвати ще одну. Для цього погляньте у вікно й подумайте, яка гарна зараз погода. Подумали? А тепер це саме зробіть, не вимовляючи слів і речень ні про себе, ні вголос. Чи вдалося вам сформувати думку без допомоги слів або речень? Про яку важливу функцію мови свідчить цей експеримент?
     Поміркуйте над запитаннями.
 - Є різні засоби спілкування: мова, жести, погляд, звукові та світлові сигнали (наприклад, сигнали світлофора), релігійні символи, державна символіка, дорожні знаки тощо. Чому мову називають найважливішим із цих засобів?
 - Як за допомогою мови від покоління до покоління передається людський досвід, знання?
 - Як за допомогою мови людина пізнає світ?
 - Чому суспільству було б важко без мови?
 - Чому потрібно берегти рідну мову?
 
 
нужен решебник? Жми на картинку ниже

Категория:
учебники 5 класс
| Просмотров: 38025 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть