загрузка...
Урок № 33. Підсумковий узагальнювальний урок з теми «Комп'ютерні мережі» - 3 Октября 2014
Главная » 2014 » Октябрь » 3 » Урок № 33. Підсумковий узагальнювальний урок з теми «Комп'ютерні мережі»
11:44
Урок № 33. Підсумковий узагальнювальний урок з теми «Комп'ютерні мережі»

Цілі:
- навчальна: повторити, узагальнити, систематизувати, більш глибоко осмислити навчальний матеріал; визначити рівень опанування учнями основнихтеоретичних знань і практичних навичок з теми «Комп'ютерні мережі»; 
- розвивальна: розвивати увагу, кмітливість; 
- виховна: виховувати інформаційну культуру. 
Тип уроку: контроль та коригування знань, умінь і навичок. Обладнання: комп'ютери, підручники, інструктивні картки, картки із завданнями, підручники, доступ до мережі Інтернет.

предыдущий урок  
конспекты уроков
  следующий урок
 


Хід роботи. Информатика 6 кл. Підсумковий узагальнювальний урок з теми «Комп'ютерні мережі»
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ
Збирання зошитів для перевірки.
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ, МЕТИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ
IV. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
—  На цьому уроці ми маємо повторити, більш глибоко осмислити навчальний матеріал з теми «Комп'ютерні мережі», узагальнити його і систематизувати, а також встановити рівень засвоєння вами знань і вмінь з даної теми. 
гдз 7 клас
V. ПЕРЕВІРКА ЗНАННЯ ФАКТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ ТА ОСНОВНИХ ПОНЯТЬ
Усне опитування
Орієнтовні запитання. Розподіл запитань за рівнями навчальних досягнень учитель здійснює самостійно.
— Що таке комп'ютерна мережа?
— Яке призначення комп'ютерних мереж?
— Яку мережу називають локальною? глобальною?
— Який комп'ютер називають сервером? клієнтом?
— Для чого створюють облікові записи користувача?
— Для чого призначена локальна мережа навчального закладу?
— Як переглянути список імен комп'ютерів локальної мережі?
— Як можна відкрити список папок віддаленого комп'ютера, до яких дозволено спільний доступ по мережі?
— Яким може бути спільний доступ до папки для користувачів віддалених комп'ютерів?
— Які операції з файлами та папками не завжди можна виконати на віддаленому комп'ютері? З чим це пов'язано?
— Які служби Інтернету ви знаєте? Яке їх призначення?
— Що таке веб-сайт?
— Як знайти гіперпосилання на веб-сторінці?
— Для чого призначені веб-браузери?
— Які веб-браузери ви знаєте?
— Які обов'язкові об'єкти є у вікнах різних веб-браузерів?
— Як відкрити веб-сторінку, знаючи й.' адресу?
— Для чого створюється список сайтів, вибраних для швидкого доступу?
— Як зберегти зображення, що міститься на веб-сторінці?
— Як зберегти фрагмент тексту веб-сторінки?
— Як зберегти всю веб-сторінку на носії даних?
— Чому потрібно захищати авторські права?
— Для чого призначені пошукові системи?
— Які ви знаєте пошукові системи?
— Що мають відображати ключові слова для пошуку в Інтер-неті?
— За яким алгоритмом здійснюється пошук матеріалів в Інтер-неті?
— Навіщо потрібно захищати особисті дані в Інтернеті?
— Для чого призначені Інтернет-енциклопедії?
— Які ви знаєте Інтернет-енциклопедії?
— Які ви знаєте Інтернет-словники?
— Для чого призначені онлайн-перекладачі?
— Які ви знаєте онлайн-перекладачі?
VI. ПЕРЕВІРКА ГЛИБИНИ ОСМИСЛЕННЯ ЗНАНЬ І СТУПЕНЯ ЇХ УЗАГАЛЬНЕННЯ

Практична робота № 10 «Робота з Інтернет-енциклопедіями, словниками та онлайн-перекладачами». Інструктаж з техніки безпеки
Виконання комплексу вправ для зняття зорової втоми (Варіант 2) Учитель, враховуючи індивідуальні особливості учнів класу, самостійно визначає час і термін проведення комплексу вправ під час роботи (як правило, через 8 хвилин після початку роботи).
Створіть текстовий документ, що міститиме опис та зображення вишиванок вашого краю.
Релаксація. Виконання комплексу вправ для зняття зорової втоми (Варіант 2)
VII. Підсумки уроку. 
Информатика 6 кл. Підсумковий узагальнювальний урок з теми «Комп'ютерні мережі»
VIII. ОЦІНЮВАННЯ РОБОТИ УЧНІВ
IX. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Повторити тему «Комп'ютерні мережі». Опрацювати відповідні параграфи підручника, конспекти уроку.
Завдання за підручником

 

 


Категория:
поурочные конспекты уроков
| Просмотров: 515 |
gdz-masters.org © 2016 Яндекс.Метрика
Закрыть