загрузка...
Види перехресть - 31 Марта 2015
Главная » 2015 » Март » 31 » Види перехресть
18:14
Види перехресть

Найнебезпечнішою ділянкою на дорозі є перехрестя — місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг. Перехрещуватися можуть дві» три чи більше доріг.

предыдущий урок   конспекты уроков
 
следующий урок
 

На перехресті спостерігається жвавий рух і автомобілів, і пішоходів у різних напрямках. Не випадково на багатьох перехрестях встановлюють світлофори або рух регулює регулювальник. Такі перехрестя називають регульованими.
А є перехрестя, де відсутні світлофори й регулювальники. Це нерегульовані перехрестя.
Якщо на перехресті одночасно працює і світлофор, і регулювальник, то слід керуватися сигналами регулювальника, а не світлофора.
У разі переходу проїзної частини на будь-якому перехресті будь особливо уважним та обережним. Суворо дотримуйся правил переходу, звертай увагу на увімкнені водіями сигнали повороту на автомобілях. Перед переходом переконайся, чи немає автомобіля, що рухається, шлях якого може перетнутися з твоїм шляхом.
Будь уважним і обережним у разі руху майданами. Хоча на майданах рух транспорту може бути відсутній, але потрібно дотримуватися певних правил. Необхідно сконцентрувати свою увагу. Безпечність може призвести до того, що ти не помітиш зустрічних людей або відкритого каналізаційного люка тощо. Не варто на майданах кататися на роликових ковзанах. Це створює незручності для інших пішоходів і може призвести до зіткнень і травмувань.
Іноді Державна автомобільна інспекція (ДАІ) дозволяє водіям транспортних засобів рух майданами. Тому треба бути готовим і до такої ситуації, тобто переходити майдан аа всіма правилами переходу проїзної частини.
1.  Що називають перехрестям? Які вони бувають?
2.  Яке  перехрестя  називають регульованим,  а  яке — не регульованим?
3.  Як  можна  переходити дорогу  на  нерегульованому перехресті?
4.  Які перехрестя є у твоєму мікрорайоні? Як слід переходити на них дорогу?
5.  Чому на перехресті треба бути особливо уважними й обережними?
6.  Чи є майдан у населеному пункті, де ти живеш? Яких правил слід додержуватися, рухаючись майданом?

 

 


Категория:
2015
| Просмотров: 1075 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть