загрузка...
За лаштунками лялькового театру - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » За лаштунками лялькового театру
15:03
За лаштунками лялькового театру
У справжньому ляльковому театрі «живуть» різні ляльки, і рухаються вони на сцені також по-різному. Рукавичну ляльку актор одягає на руку, як рукавичку, а маленькі пальчикові - можуть легко розміститися на пальцях.
Ще є ляльки-маріонетки. Таким персонажем керують за допомогою ниток, шнурів або тоненьких дротиків, що прикріплені до голови, рук, ніг та інших частин фігурки. А найбільше в сучасних театрах тростевих ляльок. Ляль-ководи вправно «оживляють» їх за допомогою спеціальних пали-чок-тростинок.
Пригадай головних героїв українського народного лялькового театру вертепу. Як вони рухаються?
Ляльок - персонажів театральної вистави виготовляє художник-лялькар. Саме цей майстер робить їх веселими чи сумними, добрими або злими, а завдяки актору-ляль-ководу вони «оживають»: бавляться й танцюють, розмовляють і співають, плачуть і сміються.
О. Литовченко. Лялька-маріонетка Тростеві ляльки
Зі Визнач настрій кожної ляльки і спробуй перед дзеркалом зобразити різні вирази обличчя. Якого відомого тобі персонажа можуть «зіграти» такі актори?
Петрушка - найвеселіший із цих персонажів. Такі веселуни є в кожній країні. У Франції - це Полішинель, в Англії - Панч, у Туреччині -Карагьоз, у Чехії - Кашпарек. Його вбирали у квітчасту сорочку та натягували на голову червоний ковпак.
Виліпи з пластиліну (пластики, глини) веселого Петрушку або іншого персонажа лялькової вистави. За основу візьми олівець або паличку. Одяг для свого персонажа можеш зробити з кольорового паперу (тканини).
Як рухаються персонажі в ляльковому театрі?


Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 615 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть