загрузка...
Загадки терпсіхори - 21 Января 2014
Главная » 2014 » Январь » 21 » Загадки терпсіхори
15:18
Загадки терпсіхори
Чарівні казки можна побачити не тільки в ляльковому театрі й на телеекрані. Балет – це мистецтво, яке завдяки граційному танцю і прекрасній музиці дозволяє артистові передати зовнішній вигляд, характер, настрій і рухи будь-якого казкового персонажа. Тут теж є важливою робота художника, який спочатку придумує, а потім малює ескізи костюмів та декорацій для кожної окремої казки.
Сцени з балету «Попелюшка»
Пригадай, які чарівні історії, відтворені в балеті, ти пам’ятаєш. Назви  персонажів цих казок.  Який характер танцю найбільше підходить для кожного з них?
Добра й чарівна Попелюшка вітає нас із театральної сцени, телеекранів і картин художників.
А. Столбова. Попелюшка
Який саме момент із казки відтворила художниця? Як колорит кар-тини допомагає зрозуміти, що відчу-ває Попелюшка?
Пригадай, що в казці «Попелюшка» відбуваються ще й чарівні перетворення. Добра Фея робить зі звичайнісінького гарбуза карету, з мишей – швидких коней, а зі щура – кучера, який везе дівчину на королівський бал.
Подивися, як художник зумів перетворити звичайні при¬родні форми на карету, коней та кучера. Поміркуй і скажи, які ще предмети навколо нагадують тобі природні форми.
Намалюй дивні перетворення, що відбуваються з героями казки «Попелюшка». Створи відповідний настрій та коло-рит за допомогою монотипії, а форму самих предметів на-малюй фломастером чи гелевою ручкою.
Який фрагмент музики Прокоф’єва найкраще озвучить ча-рівні перетворення на твоїй картині?

Категория:
учебники 3 класс
| Просмотров: 504 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть