загрузка...
Заповідні території та охорона природи в Кримських горах - 4 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 4 » Заповідні території та охорона природи в Кримських горах
10:59
Заповідні території та охорона природи в Кримських горах

Що таке заповідник? З якою метою його створюють?
Кримські гори зазнають значного негативного впливу від туристичної діяльності людини, особливо влітку. Великої шкоди кримським лісам завдають пожежі, які виникають у спекотну погоду. Зараз вирубування лісів на схилах гір майже повністю заборонено. Знайдіть на карті природних зон України (мал. 160) заповідники Кримських гір, прочитайте їхні назви.
У Кримських горах з метою охорони і збереження природи створено 4 природні заповідники: Кримський, Ялтинський гірсько-лісовий, «Мис Мартьян» і Карадазький.
Заповідники в Кримських горах створено з метою охорони лісів, у яких ростуть дуб, бук, сосна кримська та велика кількість рідкісних рослин, занесених до Червоної книги України.
Заповідники «Мис Мартьян» і Карадазький розташовані на березі Чорного моря, до якого опускаються схили Кримських гір (мал. 206).
Кримський та Ялтинський гірсько-лісовий заповідники розташовані на схилах гір, укритих лісами.
На території заповідників у Кримських горах росте понад 2000 видів рослин та водиться 5000 видів тварин, серед яких багато рідкісних, які більше ніде в Україні не трапляються.
Розгляньте рідкісні рослини Кримських гір, прочитайте їхні назви (мал. 207).
Розгляньте рідкісних тварин Кримських гір, прочитайте їхні назви (мал. 208).
На території Кримських гір створено 4 природні заповідники. У них охороняють рослинний і тваринний світ, багато представників якого є рідкісними, занесеними до Червоної книги України.
1. Якої шкоди природі Кримських гір завдає діяльність людини? 
2. Яких заходів уживають для збереження природних багатств Кримських гір? 
3. Скільки заповідників є в Кримських горах? З якою метою їх створено? 
4. Які рослини і яких тварин охороняють у заповідниках Кримських гір?
Що можна зробити для збереження природи у вашому краї?
Природа рідного краю — це те середовище, в якому ми живемо. Запропонуйте заходи, які допоможуть зберегти й примножити природу рідного краю. Який внесок можуть зробити в охорону природи рідного краю дорослі, а який — діти? Що ви робите для охорони природи свого рідного краю? Підготуйте про це коротку розповідь.

 


Категория:
2015
| Просмотров: 509 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть