загрузка...
Знайомимося з представниками різних професій - 5 Апреля 2015
Главная » 2015 » Апрель » 5 » Знайомимося з представниками різних професій
20:28
Знайомимося з представниками різних професій

Знайомтеся: лісник
Професія лісника з'явилася у світі досить давно.
Робота лісника спрямована на виконання двох основних завдань. Перше — це охорона лісу, його захист від хвороб і шкідників. Друге — це лісогосподарські роботи з посіву й посадки лісу, догляд за ним. прокладання лісових доріг, заготівля і перероблення дарів лісу.
Лісники заздалегідь планують очищення лісу, його вирубку, посадку молодого лісу, розраховують, які засоби для цього потрібні. Усе. що дає ліс: деревину, ягоди І плоди, горіхи, гриби, дичину, мед, хутро,  лікарську  сировину,  має бути збережено і використано на благо людей. У цьому й полягає одне з основних завдань лісника. Лісник— важлива посада лісової охорони, він організовує всі лісогосподарські роботи: розведення і відновлення лісу, збирання насіння, догляд за ґрунтом і станом дерев. Лісник також проводить роботу із заготівлі лісу, вивезення його на склади або до деревообробних комбінатів. Він обмірює лісові масиви, оцінює запаси деревини, обчислює її об'єм, а також складає карти лісів.
Чому важлива професія лісника? Де працює лісник? Що повинен, на твою думку, знати й уміти робити лісник?
Знайомтеся: редактор
Редактор — людина, яка редагує тексти майбутніх книжок, статей журналів, газет а саме: читає, перевіряє і виправляє їх зміст До обов'язків редактора належить і така робота, як взаємодія з авторами з метою поліпшення тексту, і контроль за своєчасною та якісною підготовкою його до видання. Інформація, яка буде публікуватися, має бути актуальною, вичерпною, точною, грамотно викладеною.
Літературний редактор робить тексти зрозумілими читачеві. Для цього він перефразовує невдалі речення, щоб вони були цілісними засвоїм змістом і відповідали мовним правилам, добирає доречні слова, виправляє орфографічні й / логічні помилки, уточнює терміни. Також редактор має перевіряти факти, скорочувати або доповнювати текст, додавати роз'яснення.
Значну частину робочого часу сучасний літературний редактор проводить за комп'ютером. За його допомогою можна зручно написати й прочитати текст, швидко перевірити, чи немає в ньому помилок, знайти потрібні відомості.
Редактору потрібно володіти рідною та іноземними мовами, уміти письмово висловлювати думки, вивчати і вдосконалювати побудову текстів. Він має бути точним, терплячим, сумлінним, уважним до деталей.
Чому, натвою думку, важлива професія редактора?
Що повинен знати й уміти редактор?
Чи кожна людина може стати редактором?
Чи хотілося б тобі бути редактором? Чому?
У майстерні автослюсаря
Сьогодні вулицями місті сіл рухається дуже багато адтомобілів—пасажирський, легковий, вантажний транспорт Щоб цей величезний автопарк постійно перебував у справному стані, потрібна спеціальна служба з виявлення несправностей і ремонту автомобілів. Працівниками цієї служби, насамперед, є автослюсарі. Зазвичай, це чоловіча професія.
У завдання автослюсаря входить, передусім, виявлення несправностей автомобіля, загальна оцінка його технічного стану, а також подальший ремонт, регулювання і налагодження його механізмів. Професія автослюсаря є однією з найбільш потрібних на підприємствах з обслуговування та ремонту автомобілів. Ми щодня стикаємося з багатьма видами автотранспорту, усі вони потребують своєчасного і професійного догляду. Саме тому кваліфіковані фахівці з ремонту та виявлення несправностей автомобілів дуже потрібні. Щоб успішно працювати автослюсарем, треба мати розвинене технічне і логічне мислення, гострий зір, слух, добру координацію рухів і фізичну підготовленість, здатність зосереджуватися на завданні, а також максимальну відповідальність за результи роботи.
Чому, на твою думку, важлива професія автослюсаря? Що повинен знати й уміти автослюсар? Чи кожна людина може працювати автослюсарем?
У гості до модельєра
Модельєр (дизайнер одягу, кугюр'є) — спеціаліст із виготовлення моделей одягу, засновник нових зразків, які визначають новий стиль у моді. Він розробляє декор, вибирає колір і матеріал, продумує аксесуари та всілякі доповнення одягу.
Ви бираючи одяг, ми звертаємо увагу не ли ше на зруч ність, а й на йогозовнішній вигляд. Пере важна частина модельєрів створює моделі такого одягу, в якому людина не привертає до себе зайвої уваги. Модельєри працюють і в невеликих ательє мод. і на великих швацьких підприємствах.
Виконуючи окремі замовлення, модельєр створює для кожного клієнта персональну модель одягу, і в такому разі можна бути абсолютно впевненим в ексклюзивності (неповторності) вбрання. Модельєр вибирає на свій смак тканини і відповідні до них нитки та ґудзики.
Модельєр зустрічається з клієнтами, цікавиться їхніми побажаннями і приймає замовлення.
Модельєри, які працюють на швейних підприємствах і фабриках, створюючи нові моделі одягу, повинні враховувати, що дана модель має підійти, по можливості, широкому колу споживачів, адже показником успішної роботи творця моди є великий успіх продажу.
Модельєр працює, зазвичай, не один, у нього є помічники — конструктори і кравці. Отже, результат залежить від зусиль усієї команди. У роботі модельєра переважає не фізична праця, а розумова та художня.
Творець моди повинен знати технологію виготовлення одягу, вміти креслити ескізи й конструювати моделі. Він має стежити за тим. що відбувається у світі моди, і бути обізнаним з новітніми напрямами, щоб задовольняти бажання навіть найвимогливіших клієнтів. Модельєр повинен бути оригінальним і мати естетичний смак. Йому доводиться спілкуватися з клієнтами та кравцями, і для цього необхідно бути комунікабельним.
Модельєр повинен володіти такими професійними навичками: уміти малювати як на папері, так і за допомогою комп'ютерної програми, уміти розрізняти різні види тканин, ниток, хутра, шкіри, знати особливості пошиву його різновиди, усі етапи процесу виробництва різних видів одягу, взуття й аксесуарів.
Чим займається модельєр? Як ще називають модельєрів одягу? Чи кожна людина може бути модельєром? Якими якостями має володіти модельєр?
Ти закінчив початковий курс із трудового навчання. Звичайно,у наступних класах ти продовжиш його вивчення. Але за 4 роки ти дізнався прорізні прийоми та техніки, навчився працювати з різноманітними матеріалами, виготовив багато корисних і гарних виробів, ознайомився з представниками різних професій.
Сподіваємося, що опанування в майбутньому основ наук, законів існування живої і неживої природи відкриють тобі єдність навколишнього світу і допоможуть створити технології, які зроблять світ безпечним, зручним для всіх людей та інших мешканців нашої планети.
Для того щоб стати більш досвідченим, треба розвивати свій розум і вчитися застосовувати знання в добрих справах і вчинках, що зроблять нашу Країну незалежною, розвиненою та квітучою.
Можливо, мудрість стародавніх мислителів, що дійшла до нас через століття у книжках, допоможе тобі подолати труднощі в пізнанні себе та навколишнього світу.
Спілкуватися з мудрими — це найкраще навчання.
Обери свій девіз — вислів, якому будеш слідувати у своєму подальшому житті.
«Чим більше важкихсправ, тим більше щастя» (Еврипід. давньогрецький поет-драматург).
«Краще вміти добре робити одну справу, ніж багато, та погано» (китайське прислів'я).
«Мудрість складається з розуму та знання» (Аристотель, давньогрецький філософ).
«Учітеся, брати мої, думайте, читайте» (Т. Шевченко, український поет і громадський діяч).
«Лиш праця світ таким, яке, створила. Лиш в праці варто і для праці жити» (І. Франко, український поеті громадський діяч).

підручники  4 клас
ГДЗ для 4 класу


Категория:
2015
| Просмотров: 573 |
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть