загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » Гдз 11 класс » 11 класс физика

ГДЗ физика 11 кл Сиротюк

ГДЗ физика 11 кл Сиротюк

 
Отрывок из решебника по физике, автор Сиротюк:
Для вимірювання напруги на ділянці кола до неї паралельно підключають вольтметр. Напруга на вольтметрі збігається з напругою на ділянці кола. При цьому частина струму відгалужується ГДЗ физика 11 кл Сиротюк у вольтметр, внаслідок чого зменшується сила струму в ділянці кола. В результаті цього вимірювана напруга зменшиться. Щоб ці зміни були незначними, опір вольтметра має бути в багато разів більшим за опір ділянки, на якій вимірюється напруга. Потужність електроплитки не залежить від випадків: а) стоїть посудина; б) немає посудини. Електролітична дисоціація — це розпад на іони молекул речовини під дією молекул розчинника (води). Енергія електричного струму при цьому не витрачається. Якщо створити в електроліті електричне поле, позитивні йони набувають додаткової швидкості у напрямі електричного поля, а негативні йони рухаються у протилежному напрямі. Вони мають однакову швидкість руху.
Найвіддаленішою і най протяжнішою оболонкою оемлі є магнітосфера — ділянка «Д0КОЛОЗСМНОГО простору, фізичні властивості якої визначаються магнітним ролем Землі та його взаємодією з потоками зароджених частинок, тому полярне сяйво можна спостерігати тільки у верхніх шарах атмосфери.
Якщо сильно подути зверху на амперметр, то його покази не змінюються. Якщо сильно подути зверху на електроплитку, готовые домашние задания то температура зменшується І опір При цьому також зменшується, а сила струму збільшується. Отже, амперметр покаже більшу силу струму.
За великих значень сили струму явище надпровідності зникає.
Електропровідність електролітів з підвищенням температури зростас. Це пояр
нюється тим, що під час нагрівання електроліту зростає ступінь дисоціації, тоб>
концентрації йонів, і зростає їх рухливість, що призводить до зменшення ononv
і зростання сили струму. До посудини можна прикладати напругу, що не перевищує різницю потенціалів
за якої відбувається електричний пробій цієї речовини.
Металеві труби піддаються корозії. Трубопровід приєднують до від'ємного полюса джерела струму, а в якості анода використовують металевий стрижень, поміщений у грунт біля труби. Решебник. Внаслідок електролізу відбувається відновлення поверхні труби за рахунок речовини стрижня.
Із збільшенням напруженості поля зростає кінетична енергія електронів та йонів і, починаючи з певного значення напруги між електродами, електрони і йони внаслідок співударянь з нейтральними молекулами вибивають з них електрони, тобто додатково й іонізують газ. Це явище називають ударною іонізацією молекул газу.
Полум'я спиртівки іонізує повітря, тому електрони притягуються до позитивно
зарядженої палиці, ответы физика 11 класс нейтралізуючи заряд.
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 
И еще несколько решебников для 11 класса:

Категория:11 класс физика |
Просмотров: 11483 | Теги: Сиротюк ГДЗ, физика 11 класс, Сиротюк 11 кл, ГДЗ физика 11 кл Сиротюк, ГДЗ, ГДЗ физика 11 кл
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть