загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » Гдз 11 класс » 11 класс информатика

ГДЗ информатика 11 кл Ривкинд

ГДЗ информатика 11 кл Ривкинд

 
Отрывок из решебника по информатике для 11 класса, Ривкинд:
Загальний алгоритм (ГДЗ информатика 11 кл Ривкинд)підготовки домашнього завдання може бути наступ
-  Підготуватися до виконання домашнього завдання.
-  Виконати домашнє завдання з 1 предмета.
-  Виконати домашнє завдання з 2 предметів.
-  Виконати домашнє завдання з 3 предметів.
-  Виконати домашнє завдання з 4 предметів.
-  Виконати домашнє завдання з 5 предметів.
-  Зібратися до школи.
Потім починаємо його деталізувати. Ось так може виглядати деталізована ша команда:
-  Дістати щоденник.
-  З'ясувати, з яких предметів було задано домашні завдання. Ось так може виглядати деталізована друга команда:
- Дістати підручник з предмета хімія.
-  Розкрити зошит з предмета.
-  Прочитати заданий параграф у підручнику.
-  Прочитати конспект у зошиті.
-  Відповісти на питання для самоконтролю в кінці параграфа.
-  Виконати письмово вправи.
-  Перевірити правильність відповіді.
-  Зробити перерву 10 хвилин.
Аналогічно деталізуються інші команди загального алгоритму.
Загальний алгоритм розв'язування задачі може бути наступним:
-  Ввести вхідні дані.
-  Виконати обчислення.
-  Вивести результати обчислень.
Вказівка. Для визначення адреси клітинки потрібно встановити табличний курсор у клітинку і у полі Ім'я буде відображена її адреса.
Вказівка. Натиснути кнопку (перехід до першого аркуша) і з рядка ярличків аркушів зчитати ім'я аркуша. Решебник. Діапазон клітинок має адресу, яка задасться иресами двох клітинок, розташованих у протилежних кутах, що розділені двокрапкою. Для визначення першої частини адреси діапазону встановити табличний курсор на першу верхню ліву клітинку і зчитати її адресу з поля Ім'я. Потім встановити курсор на останню нижню праву клітинку і зчитати її адресу з поля Ім'я.
Вказівка.
•Для виділення діапазону встановити табличний курсор на першу верхню ліву *£ітинку, натиснути ліву кнопку миші і, не відпускаючи її, перемістити курсор миші в останню нижню праву клітинку.
•Якщо в адресі діапазону відсутні імена рядків, то діапазоном служать усі ряд-** означених стовпців. (0:К — означає, що виділено стовпці з П по К). Для виділення діапазону встановити табличний курсор на перший номер стовпця (О), киснути ліву кнопку миші і, не відпускаючи її, ответы информатика 11 класс, перемістити курсор миші на останній номер стовпця (К).
• Якщо в адресі діапазону відсутні імена стовпців, то діапазоном служать стовпці означених рядків. (4:9 — означає, що виділено рндки з 4 по 9). Для й ділення діапазону встановити табличний  курсор на  перший  номер рядки (л\ натиснути ліву кнопку миші і, не відпускаючи її, перемістити курсор Миті н' останній номер рядка (9).
6.  Вказівка. Для одержання списку всіх імен клітинок, а також даних про ^ ласть застосування кожного імені, потрібно виконати Формули -» Визначені імена —* Диспетчер імен.
7, Для запуску Excel 2007 потрібно виконати Пуск -» Усі програми -» Microsoft Office - »
У Microsoft Office Excel 2007. Установити табличний курсор у клітинку СІ. виконати Формули --> Визначені імена —> Визначити ім'я. У вікні Нове ім'я в поле Ім'я ввести ім'я клітинки. Вибрати область застосування імені клітинки в списку поля Область Робоча книга та натиснути кнопку ОК.
встановити табличний курсор у клітинку В5, виконати Формули —> Визначені імена -> Визначити ім'я. У вікні Нове ім'я в поле Ім'я ввести ім'я клітинки. Вибрати область застосування імені клітинки в списку поля Область Аркуш І та натиснути кнопку ОК.
Для збереження книги потрібно виконати Office —> Зберегти як -> Книга Excel і у вікні, що відкрилося, встановити необхідний (готовые домашние задания)шлях до файлу і ввести ім'я файлу.
 
 
Перейти на учебник по информатике 11 кл Ривкинд
предыдущая
следующая
сейчас
 
 

И еще несколько ответов (ГДЗ) для 11 классов:


Категория:11 класс информатика |
Просмотров: 12006 | Теги: информатика 11 кл, ГДЗ 11 класс, Ривкинд ГДЗ, ГДЗ информатика 11 кл, ГДЗ информатика 11 кл Ривкинд, Информатика Ривкинд
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть