загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » Гдз 11 класс » 11 класс химия

ГДЗ химия 11 кл Величко

ГДЗ химия 11 кл Величко

 
Отрывок из решебника по химии для 11 класса, автор Величко:
Мета: ветані.їити елементний склад органічних речовин, закріпити навички роботи і лабораторним обладнанням.
Дослід 1. Виявлення Карбону і Гідрогену.
ГДЗ химия 11 кл Величко. Суміш досліджуваної речовини (парафіну з купрум (II) оксидом) поміщаємо в суху пробірку, закріплюємо іі в штативі в горизонтальному положенні. Обережно вносимо на її стінку безводний купрум (ІІ)сульфаті закриваємо пробірку пробкою з газовідвідною трубкою, кінець якої опускаємо у пробірку з вапняною водою.
Обережно нагріваємо пробірку з досліджуваною речовиною.
Спочатку парафін плавиться, а потім починається хімічна реакція між насиченими вуглеводнями й купрум (II) оксидом СиО. Це окисно-відновна реакція, і СиО виступає окисником. Він окиенює алкани до вуглекислого газу та води. Купрум (II) оксид відновлюється до металічної міді.
У пробірці біля дна, де містилася вихідна суміш, спостерігаємо появу червоної, з металевим блиском, речовини. Це мідь.
Безводний купрум (II) сульфат необхідний для виявлення води, що утворюється в реакції між парафіном і купрум решебник (II) оксидом. Через деякий час білий порошок безводного купрум (II) сульфату стає синім. Це відбувається тому, що він приєднує воду, перетворюючись на кристалогідрат.
Це свідчить про те, що до складу алкапів входить Гідроген.
У пробірці з вапняною водою спостерігаємо виділення бульбашок газу. Вапняна вода стає каламутною. Цей газ — карбон (IV) оксид, вуглекислий газ. Це свідчить про наявність Карбону в алканах.
Висновки: в окисно-відновній реакції між плканами і купрум (II) оксидом утворюються мідь, карбон (IV) оксид і вода. Карбон в органічних сполуках виявляють, довівши наявність карбон (IV) оксиду, а Гідроген - довівши паявність води в хіродуктах цієї реакції.
Дослід 2. Виявлення Хлору (проба Бейльштейна).
Прожаримо мідну готовые домашние задания дротину в полум'ї доти, доки полум'я стане безбарвним, охолодимо її. Зануримо дротину в досліджувану хлоровмісну речовину і знову внесемо у полум'я.
Полум'я забарвлюється в зелений колір. Це свідчить про наявність Хлору в сполуці, виданій для аналізу.
Висновки: видана речовина містить Хлор. Хлор в органічних речовинах можна виявити за допомогою проби Бейльштейна.
Загальний висновок роботи: встановили якісний склад алканів, що входять до складу трафіку, навчилися визначати Хлор в органічних речовинах, продовжили вдоскональ ДОТИ навички роботи з ответы химия 11 класс, лабораторним обладнанням.
 
Перейти на учебник
 
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 
И еще решебники для 11 класса:

Категория:11 класс химия |
Просмотров: 12199 | Теги: Величко 11 кл, ГДЗ химия 11 кл Величко, Величко ГДЗ, ГДЗ, ГДЗ химия 11 кл, химия 11 класс
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть