загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » Гдз 11 класс » 11 класс украинский язык

ГДЗ украинский язык 11 кл Караман

ГДЗ украинский язык 11 кл Караман

 
Отрывок из ответов по укр.языку 11 кл, автор Караман:
Власні роздуми про роль української пісні в розвитку музичної культури сусідніх народів
Пісня не знає кордонів. Ми вже не дивуємося, почувши у виконанні гурту афроамериканців українську пісню «Чорнобривці», «Пісню про рушник» підспівують на концертах українських виконавців у всьому світі. Не можна не згадати й гурт «ВВ» на чолі зі солістом (ГДЗ укр.яз 11 кл Караман) Олегом Скрипкою, який і в Парижі, і в інших європейських країнах приймають як рідних. А що говорити про українську народну пісню! її чарівні мелодії надихали багатьох композиторів інших країн на створення своїх власних творів. Пісню С. Климовського «їхав козак за Дунай»,
що популярна в багатьох народів, шведи, наприклад, вважають своєю національною Я вважаю, що саме пісня сприяє взаємопорозумінню народів, їхній дружбі, вчиті жити в мирі та злагоді. Недаремно ж існує крилатий вислів: «Пісня не знає кордонів».
1.    Основна функція цього уривка — переконання, сфера застосування — стаття в газеті, журналі; мовлення монологічне; стилістичними ознаками тексту є: образність, емоційність, ясність, логічність.
Лексичні особливості мовних засобів: вживання суспільно-політичної лексики (річниця Незалежності, ентузіазм, материнська мова, свідомість, душа, національна надія); фразеологізмів (омолодитися душею; інстинктивно прориватися, чинити спротив, заронювати у свідомість); (решебник) художніх засобів (епітети — зачерствілий чоловік, тисячоголосе скандування; метонімія — «весь Хрещатик скандував»; метафора — «тож як необхідні ці зерна»; повтори). Речення різноманітні за будовою, інтонацією. Отже, це текст публіцистичного стилю.
2.    Основна функція цього уривка — повідомлення, сфера застосування — наукова стаття, підручник; мовлення монологічне; стилістичними ознаками тексту є: точність, чіткість, доказовість, логічність, об'єктивність думки. Вживаються спеціальні терміни й звороти: граматична традиція, опис, морфологічна структура, невідмінювані іменники, категорійна морфологічна ознака, відміна, відмінкова форма.
Стиль мовлення — публіцистичний, тип — розповідь. у художньому стилі.
Душа української жінки! Працьовита, хазяйновита й, разом із тим, відкрита для краси. Ця краса виступала в усьому — у вишитих сорочках та рушниках, у розписаній квітами й півниками печі, у дбайливо змащеній глиною долівці, притрушеній духмяним зіллям. А в скількох піснях та віршах оспівані біленькі українські хати з вишневими садочками, із мальвами, що заглядають у вікна, чорнобривцями, крученими паничами! Господиня всього цього й натхненниця — українська жінка.
І в найбіднішій селянській родині всі — від найстарших до найменших — мали вишиті сорочки. Покуть, вікна та двері прикрашалися спеціальними рушниками. На заручинах і весіллях, при виконанні інших (ответы укр.язык 11 класс) обрядових дійств обов'язково були ці витвори мистецтва. Рушники з піснею вишивалися, з піснею й подавалися, а ще іхлібом та сіллю, символізуючи українську гостинність.
Саме в узорах, кольорах вишивок розкриваються естетичні смаки української жінки, національний характер та неповторні особливості її рідної землі.
Іваненка Олександра Петровича, що народився 1996 року в місті Оскільську Харківської області й проживає за адресою: м. Оскільськ, вул. Садова, буд.7 кв.53.
Іваненко Олександр навчається в Оскільській ЗОШ № 1 з першого класу. Виявив себе здібним, працьовитим учнем, знання має на високому та достатньому рівнях. Найбільше йому вдаються предмети фізико-математичного циклу. Добре володіє комп'ютером, брав участь у міських олімпіадах із фізики та інформатики, Де неодноразово посідав І-ІІ місця. Займається спортом, є членом шкільної футбольної команди.
Користується авторитетом серед однокласників. За характером спокійний, Урівноважений. Відповідально виконує доручення. Ввічливий, тактовний, з повабою ставиться до старших. Готовые домашние заданияРекомендується для вступу на фізико-математичний факультет університету.
Характеристика надасться для пред'явлення за місцем вимоги.
 
 
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 

И еще несколько решебников для 11 классов:


Категория:11 класс украинский язык |
Просмотров: 19792 | Теги: ГДЗ укр.яз 11 кл Караман, Караман 11 кл, укр.яз 11 класс, ГДЗ, ГДЗ укр.яз 11 кл, Караман ГДЗ
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть