загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » Гдз 10 класс » 10 класс биология

ГДЗ биология 10 кл Межжерин

ГДЗ биология 10 кл Межжерин

 
Отрывок из решебника по биологии 10 кл, автор Межжерина:
1.   Нанесіть краплю хлоридноі кислоти на зразок досліджуваної кісткової тканини. Затисніть зразок тигельними щипцями і внесіть у полум'я пальника. Спостерігайте, як зразок з кислотою набуває цегляного забарвлення. 2.   Помістіть у колбу 5 г зразка кісткової тканини, решебник долийте 25 мл розчину сульфатної кислоти і залиште на добу. В результаті обробки сульфатною кислотою кісткової тканини неорганічні речовини в її складі розчиняться. 3.  Відфільтруйте 5 мл суміші в пробірку і додайте 3 краплини розчину амоній оксалату. Спостерігається утворення білого осаду кальцій оксалату. До складу тіл живої й неживої природи входять хімічні елементи. Причому живі організми утворені з тих самих атомів, що й тіла неживої природи. Встановлено, що в клітинах у різній кількості міститься близько 80 природних елементів періодичної системи Д. І. Менделєєва. Тому відмінність у елементному складі живого й неживого полягає лише в різному кількісному співвідношенні мімічних елементів.
На солі неорганічних кислот, які ще* називають мінеральними, припадає не більше 1,5 % маси клітини. Проте, незважаючи на такни, на перший погляд, незначний внесок у загальну масу, без цих речовин життя так само неможливе, як і без найпоширенішої речовини клітини — води. У живому організмі мінеральні солі знаходяться в розчиненому і твердому стані. організму, і кількістю тих самих речовин що до нього надходять. Особливе місце н житті будь-якого організму займає бвлмм води. Порушення балансу неорганічних речовин неодмінно призводить до розладив функціонування, а згодом захворювань ГДЗ биология 10 кл Межжерин, а при подальшому нарощуванні Диоба, лансу — до смерті Баланс неорганічних речовин підтримується на кількох рі^ них організації живої матерії: клітинно-му, організменому, біогеоценотичному, біосферному. В останньому випадку баланс реалізується в біогеохімічних циклах хімічних елементів: Нітрогену, Сульфуру Фосфору, Карбону й Оксигену. Наявність сірководню у протухлому курячому яйці пояснюється діяльністю гнилісних бактерій. Для визначення вмісту органічних речовин у воді користуються показником окиснюваності, що визначається вмістом кисню віл воли і вимірюється у міліграмах. Визначення пермангапатної окиснюваності грунтується на окиснен-ні органічних речовин, що містяться у пробі води, калій перманганатом.
Вода — це найпоширеніша хімічна сполука на Землі а її маса найбільша у жилому організмі. Підраховано, що вода складає 85% від загальної маси середньостатистичної клітини. Тоді як в клітинах людини вода в середньому становить близько 64%. Проте вміст води у різних клітинах може суттєво коливатися: під 10% у клітинах емалі зубів до 90% у клітинах зародка ссавців. Причому молоді клітини містять води більше, ніж старі. Так, у клітинах немовляти вода складає 86%, у клітинах стпрої людини лише 50%. Унікальні властивості води обумовлені структурою молекули, яка поляризована і мас форму трикутника, на вершинах якого розташовуються позитивно заряджені атоми Гідрогену. Готовые домашние зададания 10 класс. Коли електропозитивний атом Гідрогену однієї молекули води опиниться поряд з електронегативним атомом Оксигену другої молекули, то між ними виникають водневі лі'ялки. які мають певну довжину і спрямованість, а тому сполучені між собою молекули води утворюють упорядковану гратку.
 
Перейти на учебник по биологии для 10 класса, Межжерин
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 

И еще ответы (ГДЗ) для 10 класса:


Категория:10 класс биология |
Просмотров: 2935 | Теги: Межжерин, ГДЗ, биология 10 класс, ГДЗ биология 10 кл Межжерин, ГДЗ биология 10 кл, Межжерин ГДЗ
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть