загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » Гдз 10 класс » 10 класс физика

ГДЗ физика 10 кл Сиротюк

ГДЗ физика 10 кл Сиротюк

 
Отрывок из решебника по физике под авторством Сиротюка:
104. Ні. Сила тяги, що діє на автомобіль, дорівнює 1 кН, а опір рухові — 0,5 кН не суперечить третьому аахску Ньютона тому, що сили прикладені до одного тіла.
105.  ГДЗ 10 класс. За третім законом Ньютона, з якою силою рука тягне голову вгору, з такою ж силою голова діє на руку аннз. Але через те, що рука і голова нерозривно пов'язані, тіло барони не може рухатися вгору зп рахунок цих сил,
106 Немає суперечності л третім законом Ньютона, тому що сили однакові, а прискорення тіл різної маси і. відповідно. результати дії — різні.
109.  НІ. Інерція — рух тіла» не яке не діють інші тіло та поля, тобто рух тіла аа інерцією, якщо воно зберігає стан спокою або рівномірного прямолінійного руху.
110. Маса тіла — ГДЗ физика 10 кл Сиротюк фізична величина, яка с мірою інертності та мірою гравітації тіла; інертність тіла — властивість тіла, яка
полягає втому» шо лля зміни швидкості руху тіла потрібен деякий час.
111. Відносно вагона я опущуся на те саме місце; відносно залізничного полотна я перемішуся по напрямку, протилежному руху вагона потяга. О&кдві системи відліку с інсрціальнимн. Система карусель та системо штучний супутник Землі не є інерціальними, бо вони рухаються з Прискоренням.
123. Після того, як сталевий візок притягнеться до магніту, уся система зупиниться.
124, Згідно з третім законом Ньютона сили, з якими вагони діятимуть один на одного під час зупинення, будуть однаковими незалежно від швидкості руху та від маси вагонів у момент зіткнення.
125. За третім законом Ньютона сили, з якими які-небудь два тіла діють одне на одне, завжди рівні за значенням, але протилежні за напрямком, тому дію не можна відрізнити від протидії.
126. Тіло і динамометр після певного видовження його (решебник) пружини нерухомі, тому що під дією тіла пружина розтягнеться (деформується) і почне діяти на
тіло з сплою пружності, яка протилежна напрямку деформації і за модулем дорівнює силі тяжіння.
199.  Жонглер утримує довгу жердину вертикально за рахунок того, що він намагається, щоб вертикаль, проведена через його иектр тяжіння, перетикала поверхню опори.
200.  Якщо буде перебувати на столі в стійкій рівновазі, якщо воно у гориаон-твльному положенні, тому що вертикаль. проведена через його центр тяжіння, перетинає поверхню опори, а центр мас займає найнижче положення.
201.  Човен стає менш стійким, коли ТОЙ. хто сидить у ньому, встане, тому що зміщується центр мес чевна ! того, хто сидить у ньому
333. При зниженні температури пари наблизяться до стану насиченню а потім почнуть конденсуватися, осідаючи у вигляді рідини на окуляри, а вдалині аід низе утворять крапельки туману, готовые домашние задания (Окуляри з морозу створюють більш низьку температуру, ніж у кімнаті).
345. Після дощу волейбольна сітка збільшує свою масу за рахунок води* Тому вона деформується (деформація розтягу).
346. Крапля ртуті набирає форму кулі тому, що сили притягання між молекулами самої ртуті більші, ніж сили між молекулами ртуті й сила. Крапля спирту розтікається по склу томут що сили притягання між молекулами спирту і скла більшій ніж сили притягання між молекулами спирту; отже, це пов'язане л явищами змочування і незмочувдння.
 
Перейти на учебник по данному предмету
 
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 

Категория:10 класс физика |
Просмотров: 9598 | Теги: Сиротюк ГДЗ, ГДЗ физика 10 кл, ГДЗ физика 10 кл Сиротюк, ГДЗ, физика 10 класс, Сиротюк
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть