загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » Гдз 10 класс » 10 класс физика

ГДЗ химия 10 кл Ярошенко

ГДЗ химия 10 кл Ярошенко

 
 
 
Отрывок из ответов по химии для 10 класса, автор Ярошенко:
Неметалічні елементи п'ятої групи головної підгрупи мають на зовнішньому енергетичному рівні однакову кількість електронів, а відрізняються кількістю енергетичних рівнів. Готовые домашние задания помогут Вам всегда. ст. 21. Неметалічні елементи в головних підгрупах мають однакову будову зовнішнього енергетичного рівня й на цьому рівні мають однакову кількість електронів, яка чисельно дорівнює номеру групи. Відрізняються елементи кількістю енергетичних рівнів. Така залежність справджується і в 1-й групі головної підгрупи, де знаходить ся елемент Гідроген, що має таку електронну формулу. Лужні елементи мають на своєму зовнішньому рівні також по одному електрону і різну кількість енергетичних рівнів.
2. а) Оксигсн і Сульфур відрізняються кількістю енергетичних рівнів (Оксигсн два, Сульфур три рівня), тому що знаходяться в різних періодах, але мають однакову будову зовнішнього енергетичного рівня і однакову кількість (ГДЗ химия 10 кл Ярошенко) електронів на ньому (6), тому що елементи знаходяться в одній групі періодичної системи.
б)  Нітроген і Фосфор знаходяться в різних періодах періодичпої системи і відрізняються кількістю енергетичних рівнів (Нітроген 2 і Фосфор 3), але ці елементи мають однакову будову зовнішнього енергетичного рівня, на якому знаходиться однакова кількість (п'ять) електронів.
в)  Карбон і Силіцій розташовані в різних періодах періодичної системи і відрізняються кількістю енергетичних рівнів (Карбон 2 і Силіцій 3 рівні), але ці елементи мають однакову будову (ответы химия 10 класс) зовнішнього енергетичного рівня, на якому знаходяться чотири електрони.
3. а) Атоми неметалічннх елементі» Гідрогену і Гелію знаходяться в першому періоді періодичної системи і мають однакову кількість енергетичних рівнів (один рівень), але відрізняються кількістю електронів на зовнішньому рівні (один у Гідрогена і два у Гелія).
б) Атоми неметплічних елементів Кпр-бону і Флуору знаходяться в другому періоді періодичної системи і мають однакову кількість (два) енергетичних рівнів, але відрізняються кількістю електронів на зовнішньому рівні (Карбон чотири, Флуор сім).
в) Атоми неметалічних елсмоіпщ Сульфуру і Хлору знаходяться в третьому періоді періодичної системи і мають (решебник) однакову кількість (три) енерге-тичних рівнів, але відрізняються кількістю електронів на зовнішньому рівні (Сульфур 6 і Хлор 7).
Неметалічні елементи Силіцій та Ар гон належать до третього періоду І мають по три енергетичні рівні. Перший та другий енергетичні рівні мають однакову будову, а на зовнішньому енергетичному рівні збільшується кількість електронів. У Аргоиа на зовнішньому енергетичному рівні вже 8 електронів, тобто елемент досягає завершеності. Силіцій на зовнішньому рівні має чотири електрони. У Аргона відсутні иеспарені електрони, а у Сн-ліцін їх чотири. Особливістю будови неметалічних хімічних елементів є те, що кількість електронів на зовнішньому енергетичному рівні збігається з номером групи.
 
Перейти на учебник по химии
 
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 
И еще решебники для 10 класса:
 

Категория:10 класс физика |
Просмотров: 7928 | Теги: ГДЗ химия 10 кл Ярошенко, химия 10 класс Ярошенко, ГДЗ, Ярошенко ГДЗ, ГДЗ химия 10 кл
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть