загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » Гдз 10 класс » 10 класс немецкий язык

ГДЗ немецкий язык 10 кл Кириленко

ГДЗ немецкий язык 10 кл Кириленко

 
Отрывок из пособия с ГДЗ по немецкому языку 10 кл, автор Кириленко:
- Мама: Від кого лист? Катя: Від Катрш. Це дівчинка з Мюнхену, її батько g Туреччини, 0 мати — німкеня.
Мама: І як у неї справи? Катя: Не дуже добре, вона пішла а батьківського дому. Мама: Коли? Катя: ответы немецкий язык 10 класс Вже два роки. Мама: І де вона живе? Катя: В будинку для мюнхенських втікачів із сімей (при ініціативному центрі у справах дівчат). Мама: Чому вона так вчинила? Катя: Вона дуже боялася свого батька. їй не можна було виходити з дому. їй дозволялося виходити з дому лише для того, щоб винести сміття та ходити до
школи.
Мама: Вона не могла поговорити з батьками? Вона ж уже доросла дівчинка. Катя: Ні. Вона вихована за традиціями ісламу. Це означає: слухняність. 1 коли П батько знову її побив, вона втекла. Мсма: Бідна дівчинка. Ллє як вона живе без грошей і батьків, без роботи, зовсім сама?
Катя: Дуже добре. Вона живе разом а Трьома іншими дівчатами. Вона має свою власну кімнату. Вони по черзі роблять покупки, займаються пранням та наводять лад у кімнатах. Вона вчиться вести нормальний спосіб життя, без побоїв та погроз. Мама: Л її батьки?
Катя: Вони надсилають їй невелику Кількість листів, де кажуть про свою любов, та кошики з подарунками. решебник Вона Be страждає через своє рішення піти j Дому. Лише інколи мас докори сумлін-Вя. Тому що знає, що мама її любить. Але ти сама можеш написати Китрін. Вона охоче відповість на твої запитання.
- Три таю чігия для птікпчів існують І лише   в   Мюнхені.   Вони   пропонують
"психічно перевантаженим" молодим І людям притулок, і аа декілька днів має І бути вирішене питання, як треба діяти і далі. Тут молоді люди можуть спокійно , обдумати, чи було рішення піти j дому і   правильним.
Протягом 24-х годин повинні бути про-і  інформовані батьки, що їх дитина тут.
Якщо вони не згодні, до справи підключається рада опіки. Якщо юнакові або дівчині вдома загрожує насильство, може бути прийняте рішення забрати дітей проти волі батьків. У цьому центрі (будинку спільного проживання) діти можуть сказати, що вони думають. Вони вчаться правильно дискутувати. Після багатьох бесід зі своїми терапевтами вони повинні дізнатися, у чому полягає їх проблема. Сім'ї таких молодих людей, на разі, мають в більшості випадків великі проблеми і зобов'язані відвідувати сімейну терапію.
- Дев'ятирічний Петер буй один вдома. З тих пір, як батько не жив з ними, його мати працювала продавцем в одного готовые домашние задания торговця Мервальда. Батьки в останні роки постійносварилися. Одного разу мати зі злістю кинула коробку сірників в батька. Сірники пролетіли всю кімнату і розсипалися на обидва крісла та підлогу. В той час, коли батьки сварилися, Петер повзав по кімнаті та збирав сірники. Він склав їх назад у коробку та закрив її. Потім Петер поклав коробку із сірниками у кишеню штанів. Наступного дня батько виїхав з квартири.
А. Несподівано Петер високо підскочив. Гардина на кухні горіла. Петер несамовито бив по тонкій матерії. Потім він набрав води в кастрюлю і вилив на нижню полонину гардини. Він був щасливий. Але як виглядала зараз кухня! На кухні була калюжа. Залишки пожежі ще тліли. Петер намагався прибрати сліди пожежі в кімнаті. Сірники він поклав на стіл біля дивану, ніби вони ніколи не залишали свого місця.
Б.  Мати безсило сіла в крісло і закрила лице руками. Після декількох хвилин мовчання вона сказала: ГДЗ немецкий язык 10 кл Кириленко «Я ніколи тебе не била, але сьогодні я мушу це зробити. Принеси палицю з палісадника. Перед дровами. Палицею я тебе поб'ю».
 
Перейти на учебник по немецкому языку для 10 кл, автор Кириленко.
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 

И еще несколько решебников для учеников 10 классов:


Категория:10 класс немецкий язык |
Просмотров: 1504 | Теги: Кириленко ГДЗ, ГДЗ нем.яз 10 кл, ГДЗ, нем.яз 10 класс, ГДЗ немецкий язык 10 кл Кириленко
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть