загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » гдз 3 клас » решебники 3 клас

ГДЗ информатика 3 кл Коршунова

ГДЗ информатика 3 кл Коршунова

Отрывок из решебника по информатике, автор Коршунова:

1. Пуск -» Усі програми -> Microsoft Office -> Microsoft Office PowerPoint.
2. У звичайному режимі
ГДЗ информатика 3 класс можна побачити ескізи слайдів і один слайд, ескіз якого було виділено. Для виділення ескізу слайда потрібно встановити на нього вказівник і клацнути ліву кнопку миші. Слайди можна редагувати, тобто змінювати об'єкти на слайдах, вилучати та додавати слайди, змінювати їх порядок тощо.
3. Для створення нового слайду потрібно натиснути кнопку Створити слайд, яка розміщена на Стрічці. Створений слайд також має два об'єкти Напис, але іншого розміру і в одному з них є кнопки для додавання у слайд інших об'єктів презентації (малюнків, таблиць, відеофрагментів та іншого).
4. Натисни кнопку Вставка -> обери у вікні Вставка малюнка місце зберігання файлу з потрібним малюнком —> установи вказівник на файл і клацни ліву кнопку миші —» натисни кнопку Вставити.
5. Можна змінювати такі властивості:
решебник 3 класс висоту і ширину, положення на слайді та інше. Щоб змінити властивості малюнка, його потрібно виділити. 
1. Алгоритм — це порядок дій, що дає змогу виконати певну задачу.
2. Люди, технічні пристрої.
3. № 1 — А, № 2 — Б, № 3 — В, Г.
4. а) Прочитайте умову задачі, запишіть її, позначте відомі та невідомі, знайдіть формулу, за якою треба вирішити задачу, підставте відомі величини, проведіть розрахунки, напишіть відповідь.
б) З'ясуйте в слові кількість складів, поставте наголос, запишіть у стовпчик усі літери, поряд у транскрипції зазначте, який звук позначає кожна буква, якщо звук голосний, то зазначте, наголошений він чи ні, якщо приголосний — твердий чи м'який, дзвінкий чи глухий, порахуйте кількість букв та звуків.
в) Відкрийте щоденник, оберіть предмет, який вам потрібен, під диктовку вчителя запишіть домашнє завдання.
г) З'ясуйте, яка аплікація вам
информатика 3 кл Коршунова ответы необхідна, знайдіть у книжці або в Інтернеті покрокову інструкцію, за нею зробіть аплікацію.

 

Перейти на учебник

 

 

И вот еще решебники для 3 класса:

Укр.язык ГДЗ
Укр.язык 3 кл
Англ.язык 3 класс
Англ.язык
Математика ответы
Математика 3
Рус.язык 3 кл
Рус.язык

Категория:решебники 3 клас |
Просмотров: 3161 | Теги: Коршунова ГДЗ, ГДЗ информатика 3 Коршунова, ГДЗ информатика 3 кл, ГДЗ 3 кл, Коршунова 3 кл, информатика 3 класс
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть