загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » гдз 3 клас » решебники 3 клас

ГДЗ укр.язык 3 Захарийчук

ГДЗ укр.язык 3 Захарийчук

Отрывок из решебника по укр.языку, автор Захарийчук:

- До підкреслених іменників доберіть ГДЗ укр.язык 3 класс спільно-кореневі прикметники та дієслова. Позначте корінь. Мама вкладала Олю до ліжечка й наказувала спати. Оля заплющувала очі, але починала думати про цікаві речі: як можна виростити у ванній великого дельфіна або звідки береться дощ, чому взимку летять сніжинки (сніжний, сніжити), чому влітку зацвітають квіти (квітковий, заквітчати)?
- Я з бабусею ходив на поле. і Сьогодні ми ходили до лісу. В зоопарку ми побачили маленьке слоненя. Мій тато дуже любить чай. Марина купила нову книжку. Ця сукня їй дуже пасує. Мій тато працює на радіо. Моя мама працює за комп'ютером. Сусіди вчора встановлювали супут-никову антену. Я попросив друзів почекати мене декілька хвилин. Колектив нашого класу дружній.
Прочитайте і спишіть текст, уставляючи
решебник 3 класс слова з довідки.
Визначте рід уписаних іменників. Зробіть позначення в дужках біля слова: (ч. p.), (ж. р.), (с. p.).
Роса випадає ввечері. Усю ніч вона лежить на траві. Настає ранок. Удень сонце нагріває землю. А потім нагрівається повітря. Увечері земля холоне. Вона перша віддає своє тепло. Холоне все, що росте на землі.
Провідміняйте іменники школа, сова в однині й множині за таблицями (с. 118, 120). Складіть речення з іменниками школа, сова в кличному відмінку. Чому не спиш, сове? Рідна школо, скільки знань ти мені дала!
- Покотилася писанка за ними. А в лісі пташки співають. Квіти білі, сині та жовті з трави виглядають. Вітер листячко гойдає. Котилася писаночка, а назустріч їй зайчик сіренький скаче. Здивувався зайчик:
укр.язык 3 кл Захарийчук ответы що це таке?

 

Перейти на учебник

 

 

И еще ответы (ГДЗ) для учеников 3 классов:

Математика ГДЗ
Математика 3 кл
Англ.язык 3 класс
Англ.язык
Информатика ответы
Информатика 3
Рус.язык 3 кл
Рус.язык

 

 


Категория:решебники 3 клас |
Просмотров: 7513 | Теги: укр.язык 3 класс, Захарийчук 3 кл, ГДЗ 3 кл, Захарийчук ГДЗ, ГДЗ укр.язык 3 кл, ГДЗ укр.язык 3 Захарийчук
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть