загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » ГДЗ 4 класс » 4 клас рідна мова

ГДЗ рідна мова 4 кл Вашуленко

ГДЗ рідна мова 4 кл Вашуленко

 
 
ГДЗ решебник за новою програмою 2015 року:
 

 

Отрывок из решебника по родному языку 4 кл Вашуленко:
- У твоєму щедрому ГДЗ рідна мова 4 клас небі місце є і лебедям, і беркутам, і чайкам. Торкнулось серце рідної землі — така велика і така дитинна! Сувора доля випала мені. У ріднім краї поміж обелісків гойдалась по війні моя колиска. Кожне слово — це ніби діамантова намистинка на величезному разку нашої пребагатої мови. В травах, в .квітах, свіжім листі переможно йде весна.
Числівником називаються слова, що вказують на кількість предметів або порядок їх при лічбі і відпові-цшэд» на шітання: скільки? який? котрий?
За значенням числівники поділяються на кількісні і порядкові.
Кількісні відповідають на запитання скільки?
За будовою кількісні числівники поділяються на:
—   прості   —   однослівні: решебник ія, дев'ять, сто, тисяча;
—    складні — утворені з двох чисел, об'єднаних в одне слово: п'ятнадцять, двісті, тридцять;
—  складені — складаються з двох і більше простих або складних слів: двадцять три, п'ятсот вісімдесят чотири.
- Місяць легший за Землю і менший від неї, внаслідок чого люди і земні предмети на ньому важать у шість разів менше. Якщо хлопець чи дівчина важать на Землі близько п'ятдесяти кілограмів, то на місяці вони важитимуть не більше, як півторарічна дитина. Вага зменшиться, а сила м'язів зостанеться такою, якою була на Землі. Так що на Місяці можна стати чудовим   спортсменом.
Тяжко захворів чернігівський князь- Місцеві знахарі не змогли йому допомогти. Тоді хтось повідомив князеві, що в Печерському монастирі в Києві живе чернець Ага-піт. Він лікує всі хвороби.
Послав князь до Києва гінців. Вислухав їх Ага-піт. Потім сказав, що через обітницю не може покинути ГДЗ рідна мова 4 кл Вашуленко монастир. Проте сумління не дозволило йому залишити хворого без допомоги. І чернець передав через посланців чудодійне зілля.
Сталося диво. Князь одужав. І вирішив він Ага-піта озолотити. Агапіт не взяв гроші. Він наказав збудувати школу для бідних дітей.
 
 
Перейти на часть 1 и часть 2 учебника по родному языку для 4 класса под авторством Вашуленко.

ГДЗ решебник за старою програмою:

предыдущая
следующая
 
сейчас
 
 

 
И еще решебники для учеников 4 класса:

Категория:4 клас рідна мова |
Просмотров: 353962 | Теги: Вашуленко ГДЗ, ГДЗ 4 клас, рідна мова Вашуленко, ГДЗ рідна мова 4 кл Вашуленко, ГДЗ рідна мова 4 кл, рідна мова 4 класс
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть