загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » ГДЗ 4 класс » 4 класс основы здоровья

ГДЗ основы здоровья 4 кл Бибик

ГДЗ основы здоровья 4 кл Бибик

 
Отрывок из решебника по основам здоровья для 4 класса, Бибик:
Вуглеводи потрібні людині для нормальної роботи серця, печінки та м'язів. Забезпечують вони і роботу мозку. ГДЗ основы здоровья 4 класс Отримати вуглеводи можна споживаючи хліб, картоплю, буряк, моркву, крупи, мед, фрукти, цукор.
Для обміну речовин та активної життєдіяльності людині потрібно багато вітамінів. Розрізняють близько 20 вітамінів. Називають їх однією з латинських літер: А, В, С, D, Е, РР та ін. Вітамін А, наприклад, дуже потрібен для росту кісток та розвитку зубів, для гарного зору. Віта* мін С допомагає боротись з інфекціями. Вітамін D бере участь у формуванні кісток скелета. Вітаміни у вели-кій кількості знаходяться в овочах та фруктах.
Емоції — це переживання смислу життєвих ситуацій. Емоціо з латинської означає хвилювати. Емоції допомагають спілкуватись із людьми, розуміти їх почуття, співчувати їм.
Емоції можуть бути позитивними (щастя, радість), негативними (злість, заздрість) та иевизначеними (скромність, розгубленість). Позитивні емоції зміцнюють наше здоров'я, підвищують його захисні сили, а негативні — руйнують його. У стресових ситуаціях людина плаче, у неї може решебник підвищуватися тиск, починає сильно битися серце. Тому потрібно контролювати свої емоції. Декілька порад допоможуть  тобі  в  цьому.
Якщо ти відчув запах чи побачив дим, негайно перевір, чи все в порядку. Якщо ти не побачив нічого незвичного, з'ясуй, що відбувається. Можливо, пожежа сталася десь у під'їзді. При-відкрий двері і подивись. Якщо ти побачив в під'їзді багато диму, дотримуйся таких правил:
•   негайно зачини двері;
•   позатикай мокрими ганчірками щілини навколо дверей, вентиляційні отвори;
•   телефонуй до рятувальної служби за телефоном 101. Якщо телефону немає, клич на допомогу з вікна чи балкона;
•   якщо кімната наповнилася димом, вийди на балкон та чекай приїзду рятувальної служби;
•   якщо балкона немає, закрий ніс та рот мокрою ганчіркою та лягай на підлогу, там менше диму та чадного газу.
Крига на водоймах може бути небезпечною. У будь-який момент вона може проломитись під людиною. Щоб не потрапити в небезпечну ситуацію, пам'ятай:
•   лід особливо небезпечний восени та навесні;
•   уранці і вдень ГДЗ основы здоровья 4 кл Бибик  крига більш небезпечна, ніж увечері; особливо небезпечною крига стає під час відлиги;
•   щоб виходити на кригу, товщина льоду повинна бути не менше 7 см; влаштовувати ковзанку можна на льоду завтовшки 10-12 см, а для масової ковзанки не менше 25 см;
•   дітям ходити по кризі можна тільки у супроводі дорослих.
Якщо підземного чи надземного переходу поруч немає, користуйся наземним переходом. Наземний перехід розташований на проїжджій частині між знаками синього кольору, де у білому трикутнику людина переходить дорогу.
Пішохідний перехід може бути регульованим та нерегульованим. Якщо рухом пішоходів та машин керує світлофор або регулювальник — це регульований перехід.
Коли ти підійшов до не-регульованого переходу, подивись на дорогу, перевір, чи вільний шлях для переходу. Починаючи перехід, спочатку подивись наліво, якщо машин немає — починай переходити дорогу. ответы 4 класс Дійшовши до середини, подивись направо. Якщо машин немає — продовжи перехід дороги.
 
Перейти на учебник на укр. и рус.языках
 
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 
 
 
И еще решебники для учеников 4 класса:

Категория:4 класс основы здоровья |
Просмотров: 31201 | Теги: ГДЗ 4 клас, ГДЗ основы здоровья 4 кл, Бибик 4 кл ГДЗ, основы здоровья 4 класс, ГДЗ основы здоровья 4 кл Бибик
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть