загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » гдз 5 класс » 5 класс информатика

ГДЗ информатика 5 кл Морзе

ГДЗ информатика 5 кл Морзе

Отрывок из решебника по информатике, автор Морзе:

- Про пішохідний перехід на дорозі повідомляють кількома способами (розміткою, відповідним дорожнім знаком, звуковим сигналом), ГДЗ информатика 5 класс щоб його добре і заздалегідь бачили і пішоходи, і водії, а також для того, щоб переходом могли скористатися люди, які погано чують або бачать, тобто щоб люди обов'язково зрозуміли інформацію про перехід.
- Домашні улюбленці сприймають від людини повідомлення, подані у вигляді команд, жестів тощо. Причому тварин можна навчити різній кількості команд. Наприклад, собаки при дресируванні навчаються певному набору команд (сидіти, апорт, голос), за допомогою яких можна примусити їх виконати певну дію. Кіт, папуга не розуміють людської мови, але вони добре розуміють настрій людини за її інтонацією, лагідною чи грубою. Вони запам'ятовують місце, де зберігається їжа, звуки, які супроводжують годування. Почувши такі звуки, тварини сприймають повідомлення, що настав час годування.
- Інколи людини не може отримати
решебник 5 класс повідомлення про деякі процеси та явища за допомогою своїх органів чуттів, наприклад тоді, коли об'єкт небезпечний для життя або знаходиться дуже далеко, коли він дуже маленький або дуже великий. Тоді на допомогу приходять спеціальні пристрої: мікроскоп — для вивчення дуже маленьких вірусів та бактерій, телескоп — для спостереження за віддаленими небесними тілами, датчики — для визначення рівня гучності звуку, який не сприймається людським вухом, або для визначення температури в доменній печі, рівня радіації та ін.
- Пристрої виведення: монітор, принтер, навушники, колонки.
- Пристрої введення служать для передавання даних від користувача до комп'ютера, а саме для введення тексту або числових даних з клавіатури, графічних зображень зі сканера, керування вказівником миші та ін. А пристрої виведення — для отримання
информатика 5 кл Морзе ответыкористувачем даних від комп'ютера: для виведення текстових, числових, графічних даних на екран монітора, друкування їх на принтері, прослуховування звукових даних через колонки або навушники.
- Системний блок.

 

Перейти на учебник

Еще решебник к учебнику этого автора по информатике 6 класс Морзе 


Категория:5 класс информатика |
Просмотров: 5958 | Теги: ГДЗ информатика 5 кл, Морзе 5 кл, информатика 5 класс, ГДЗ информатика 5 Морзе, ГДЗ 5 кл, Морзе ГДЗ
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть