загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » ГДЗ 6 класс » 6 клас рідна мова

ГДЗ рідна мова 6 кл Глазова

ГДЗ рідна мова 6 кл Глазова


Отрывок из решебника по родному языку 6 кл, автор Глазова:
Ноутбук — портативний комп'ютер, який мас вигляд елегантної валізи.
Супермаркет — велика універсальна крамниця. Гамбургер — бутерброд із м'ясом, який виготовлено за рецептом кафе «Макдональдс». Хотдог — гарячий бутерброд із сарделькою. Секопдхенд — крамниця, де за невеликі гроші продають речі з Америки та Європи, які вже кимось носились. ГДЗ рідна мова 6 кл Глазова. Іміджмейкер — людина, яка професійно займається побудовою та підтриманням іміджу (образу, стилю поведінки, зовнішнього вигляду) відомої людини (політичного діяча, актора, естрадної зірки тощо) або групи людей (компанії, політичної партії). Кліп — дуже короткий (звичайно З хвилини) фільм — «ролік» (музикальний, рекламний, політичний), який повинний сприйматися як завершений твір. Хіт — популярна музична композиція.
Рімейк — повторення (в театрі, кіно, на естраді, на телебаченні) начебто забутих сюжетів, відтворення їх сучасними акторами. Ремікс — повторення в сучасних умовах забутої мелодії, яка змішується з сучасними мотивами і тому виглядає зовсім новою. Рафаелло — 1. Популярний кондитерський виріб (цукерки), які дуже довго і яскраво рекламувались на телебаченні. (Ответы рідна мова 6 класс)2. Сучасна фарба. Фанта — популярний серед молоді та дітей газований напій з апельсиновим смаком.
Монітор — екран комп'ютера. Ці слова — неологізми. Вони ще не встигли увійти до сучасних словників іншомовних слів. По-перше, видання таких словників не встигає за поширенням неологізмів.  По-друге,  не всі ці слова залишаться в активній лексиці, перейдуть до пасивної, стануть історизмами і будуть відтворюватися тільки у спеціальних словниках. На мою думку, така доля чекає, наприклад, слово «рафаело».
1- Збирають світлі золоті (переносне значення) меди ве-селокрилі (неологізм) та прозорі бджоли. 2. Небо розпросторилось (неологізм) високо, бджоли в квітограєві (неологізм) гудуть. 3. Ненавиджу темне життєве болото (переносне значення), я в душу таємне ловлю сонцезлото (неологізм). 4. А я себе не можу уявить без тебе, Дніпре, як і без тополі, що в серці моїм змалку тополить (неологізм). 5. Це жай-вористе (неологізм) небо, цей не-бокрилий (неологізм) жайвір (неологізм)!
Тема тексту: доля неологізмів.
Головна думка тексту: Решебник. Без неологізмів розвиток мови був би немислимий.
Це текст наукового стилю. Інформація про неологізми викладена за допомогою наукових філологічних термінів (загальнонародні, авторські, набувають поширення, історизми, загальновживані слова, новостворені слова, носії мови). В описі є докладні наукові пояснення. Текст формує у читача теоретичне поняття неологізму. Текст схожий на витяг з підручника. У ньому викладені наслідки сучас-них наукових досліджень про неологізми. Висловлювання лаконічні, точні, аргументовані. Мовні засоби тексту характеризуються науковою термінологією. Використуеться суто наукова фразеологія, стійкі термінологічні словосполучення (наприклад: широкі кола носіїв мови). В описі майже відсутні авторська індивідуальна манера викладення,
емоційні вислови, епітети, метафори, готовые домашние задания, (за виключенням виразу «Ковані слова»).
Перейти на учебник 

 

предыдущая
следующая
сейчас
 
 

 

Ответы (ГДЗ) для 6 класса по новой программе:


Заболотный О.В.
 

Ворон А.А.
 

Ермоленко С.Я.
 

Глазова О.П.

Категория:6 клас рідна мова |
Просмотров: 15973 | Теги: ГДЗ рідна мова 6 кл, Глазова ГДЗ, ГДЗ, ГДЗ рідна мова 6 кл Глазова, рідна мова 6 класс
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть