загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » ГДЗ 6 класс » 6 класс биология

ГДЗ биология 6 кл Остапченко

ГДЗ биология 6 кл Остапченко

Бактерії, які обходяться бея кисню, у великій кількості населяють донні поклади водойм, особливо — застійних, ГДЗ биология 6 класс їх також багато у травнях системах різних тварин. Прикладом корисних для людини бактерій, які живуть за відсутності кисню, є біфідо-бактерй, а небезпечних — збудник ботулізму. Кисень пригнічує також розвиток більшості інших хвороботворних бактерій.
Значна кількість бактерій є автотрбфама: вони синтезують органічні речовини з неорганічних — вуглекислого газу і води. Деякі з таких бактерій, подібно до рослин, використовуючи енергію сонячного світла, здійснюють фотосинтез. При цьому зелені та пурпурні бактерії кисень не виділяють.
Яскравим прикладом автотрофних бактерій, що в процесі фотосинтезу виділяють кисень, є мікроскопічні організми, які називають по-різному: ціанобактеріями, синьо-зеленими водоростями, або ціанопрокаріоти.
решебник 6 класс Ціанопрокаріоти можуть бути як одноклітинними, так і багатоклітинними (мол. 36).
Під електронним мікроскопом клітини ціанопрокаріот схожі на бактерії» Проте є й суттєва відмінність: в клітинах ціанопрокаріот знаходяться сплощені мембранні мішечки, у які вбудовані молекули хлорофілу (мол. 37). Вони роблять всю клітину ціанопрокаріот схожою на окрему органелу рослинної клітини — хлоропласт.
Ціанопрокаріоти можна знайти негоди, де є достатня для фотосинтезу кількість світла. Проте особливо різноманітні та численні вони у морях, прісних та надсолоних водоймах» гарячих джерелах, а також у ґрунтах спекотних та холодних пустель»
Внаслідок фотосинтезу,
биология 6 кл Остапченко ответы який здійснювали ціанопрокаріоти задовго до появи рослин, на Землі утворилася киснева атмосфера.
Деякі бактерії здатні отримувати енергію у спосіб» недоступний для рослин або тварин. Для синтезу молекул АТФ вони використовувать багаті на енергію неорганічні речовини — сірководень, водень» аміак» навіть деякі сполуки заліва.
Дивовижним прикладом таких бактерій є ті, що живуть на дні Світового океану при температурі до +300 °С та тиску до 800 атмосфер біля підводних гейзерів — так званих "чорних курців". Перегріта вода» збагачена вуглекислим газом та сірководнем» для бактеріального населення «чорних курців» є джерелом їжі та енергії» а органічна речовина клітин самих бактерій — джерелом їжі та енергії для унікальних глибоководних червів» молюсків та риб. Бактерії, що розвиваються на дні Світового океану біля «чорних курців» представляють не численну, але дуже своєрідну групу найдавніших прокаріот нашої планети, яка отримала назву Архебактерій.

Перейти на учебник

предыдущая
следующая
сейчас
 
 

 

Ответы (ГДЗ) по новой программе для 6 класса:

Математика ответы
Математика
Англ.язык ГДЗ
Англ.язык 6 кл
Информатика 6 класс
Информатика
Рус.язык ГДЗ
Рус.язык 6

Категория:6 класс биология |
Просмотров: 12282 | Теги: ГДЗ биология 6 Остапченко, ГДЗ биология 6 кл, биология 6 класс, ГДЗ, Остапченко ГДЗ, Остапченко 6 кл
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть