загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » ГДЗ 7 класс » 7 класс физика

ГДЗ физика 7 кл Коршак

ГДЗ физика 7 кл Коршак

 
Отрывок из решебника по физике для 7 класса, Коршак:
- На погляд легко відрізнити воду від льоду, хоча за хімічними властивостями це одна й та сама речовина, ГДЗ физика 7 кл Коршак тому молекули льоду, води і водяної пари однакові, а з точки зору будови речовини між молекулами льоду така сила взаємодії, що вони практично не можуть змінити свого розміщення в тілі і тому весь час коливаються відносно цих стабільних положень. Завдяки цьому лід зберігає форму, в основі якої лежить кристалічна ґратка. У воді відстань між молекулами перевищує відстань між молекулами льоду. В ній спостерігається близький порядок розташування молекул, які достатньо довго коливаються відносно положення рівноваги і завдяки цьому вода текуча і набуває форми посудини, в якій міститься. В водяній парі молекули вільно рухаються між короткочасними зіткненнями, тому їх рух безладний, невпорядкований і цим пояснюється те, що водяна пара не має власної форми і заповнює весь наданий простір.
- Між твердими тілами і рідинами спільне те, що молекули в цих тілах розташовані в певному порядку, але твердим готовые домашние задания тілам властивий дальній порядок мікрочастинок, а рідинам властива обмежена упорядкованість, так званий ближній порядок. Молекули рідин утримуються одна біля одної, проте взаємодіють між собою не так вільно, як у твердих тілах. Гази, як і рідини, не мають власної форми, але гази заповнюють увесь наданий їм простір, а рідини приймають форму посудини. Молекули рідин рухаються стрибкоподібно, а в газах безладно, невпорядковано.
- Не можна стверджувати, що об'єм газу в посудині дорівнює сумі об'ємів молекул, з яких він складається, оскільки між молекулами газу існують проміжки, які разом з молекулами і визначають об'єм газу.
- Утворення перевернутого, не досить яскравого зображення вікна, за допомогою отвору (і — 0,5 мм в аркуші непрозорого паперу пояснюється тим, що світлові промені, проходячи крізь отвір, збираються в точках, які утворюють зображення. Отвір являє собою збиральну лінзу, а розташування вікна знаходиться на відстані набагато більшій за фокусну. В основі решебник утворення зображення лежить явище прямолінійного поширення світла. Від кожної світлової точки предмета крізь отвір проходить вузькій пучок світла, який дає на екрані невелику світлу пляму, яскравість якої відповідає яскравості точок предмета. Якщо розміри отвору та розміри світлових плям перевищують розміри деталей предмета, то зображення розмите.
- Фокусна відстань оптичної системи ока риби, якщо вона висуває голову над водою, зміниться. У воді риба контактує безпосередньо з водою, яка має абсолютний показник заломлення 1,3. У повітрі абсолютний показник заломлення приблизно дорівнює одиниці- Така зміна еквівалентна збільшенню заломлюючої властивості лінзи, яка залежить від відносного показника заломлення лінзи і навколишнього середовища. Фокусна відстань ока зменшується, тобто риба стає короткозорою.
- Сконструювати телескоп Галілея, використовуючи лінзи для окулярів, важко. Необхідно взяти в якості окуляра лінзу з максимальною оптичною силою. Знайти окулярну лінзу з оптичною силою більшою, ніж -8 дптр, практично неможливо. Реально взяти лінзи з оптичною силою -4 дптр. ответы физика 7 класс Тоді для отримання двократного збільшення в якості об'єктива необхідно взяти лінзу з оптичною силою 2 дптр. Через велику фокусну відстань окуляра поле бачення телескопа такої конструкції буде дуже малим.
Збільшення телескопа Галілея розраховується так само, як і у телескопа Кеплера. Воно дорівнює відношенню фокусних відстаней об'єктива і окуляра.
Висновок: Під час виконання лабораторної роботи ознайомилися з різними приладами вимірювання часу: метрономом, секундоміром, годинником, а також було визначено час падіння кульки і знайдено його середнє арифметичне значення, яке можна вважати найбільш вірогідним часом падіння кульки.
Найточніший ГДЗ онлайн результат часу визначено секундоміром, оскільки він має найменшу ціну поділки.
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 

И еще ответы (ГДЗ) для 7 класса:


Категория:7 класс физика |
Просмотров: 2298 | Теги: ГДЗ физика 7 кл, ГДЗ физика 7 кл Коршак, Коршак 7 кл, ГДЗ, физика 7 класс, Коршак ГДЗ
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть